Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha nagyon egyedül...

Mit tegyek, ha nagyon egyedül érzem magam? Gezdek begolyózni. Van barátom, de ha jön hozzám, nem csinálunk a filmezésen kívül semmi értelmeset. Nem tudunk már úgy beszélgetni, mint régen.

Figyelt kérdés
Nem tudunk elmenni sehová, mert neki soha nincs pénze. Ritkán találkozunk, het 1-2 alkalom. Ha dolgozik, csak otthonról akar elindulni munkába, akármikoros. A volt barátommal, akivel rövid ideig voltunk együtt, meg tudtuk oldani ezt. Nincs senkim, nincs aki megértene. Járok edzeni, dolgozom, albérletben lakom. Nincs senki, akinek elmondhatnám jó vagy rossz gondolataimat. Nem ért meg senki. Anyám is akkor hív, ha pénz kell vagy valamilyen hülyeség miatt, mert nem ért semmihez. Ma egész nap a gép előtt ültem,filmeztem, unatkoztam. Van 2 macskám, annak örülök. De beszélgetni is szeretnék valakivel, esetleg eljárni valahova, de nem EGYEDÜL. Barátommal hasonló az érdeklődésünk, de ő jobban belemélyed a dolgokba, aminek nem látom értelmét. Múltkor említettem neki, hogy unom, hogy sokat vagyok egyedül. Ő azt mondta, hogy szeret egyedül lenni. Én is, de nem ennyire. Idegbeteg lettem. Tegnap feldőlt egy polc, virágostól, cd-stől. A kaktuszomat jól megtapostam és kidobtam a kukába. Munkahelyen beszélgetek, de az más. Nekem nincs családom. Lakótársakkal lakom albérletben, akikkel nem tudok mit kezdeni, egyetemisták, más az érdeklődési körük és az életük. Ünnepekkor nincs nálm olyan, hogy hazamegyek látogatóba, mert nincs hova. Nem látom saját magam értelmét. Sokszor bőgök kínomban. Nem bírom ezt a tehetetlenséget, a sehová se haladást. Legszvesebben felkötném magam. Mit tehetnék? Pszichológushoz is jelentkezni akartam, de anyámékhoz szól a lakcím kártyám és egy másik városba kellene utaznom dokihoz. Ideiratnám, de ez egy albérlet és ez nem biztos hely, mint ahogy egyik albérlet sem az. Főleg nekem, aki nem tud kivenni egyedül egy lakást. Szeretnék külön lakásba menni, magam ura lenni ,egy olyan személlyel összeköltözni, akiben bízhatok és jó vele lakni. Nincs olyan, nincsenek barátaim. Barátommal nem lehetséges az összeköltözés, mert neki jobb otthon és nem is tudnánk megélni, mert a pénzéből sokat lead máshová, ami muszáj. Nem is akarná, abban bizos vagyok. Barátom sem ért meg engem, mert nincs szüksége olyanokra, mint nekem. Pl. egy saját lakás. Próbálok spórolni, de minimálbérből nehéz. Szeretnék boldog életet valakivel. Mit kezdhetnék magammal? Nem tizenéves depressziós kislány vagyok sajnos, aki a szüleivel él és van otthona.
2010. jan. 31. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nyitott lenni más emberekre. Biztos találsz közös témát a lakótársaiddal is. Próbálj meg hasonló érdeklődésü embereket találni a neten. Itt rengeteg fórum van, ahol barátokra lelhetsz.

remélem sikerül!

2010. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ők egész nap a laptopjukat bújják. Játszanak vagy msn-eznek. Most egyedül vagyok itthon a 2 macskával. Az előbb felváltva simogattam őket. Legalább ők vannak nekem.
2010. jan. 31. 20:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor keress új barátokat!

mi érdekel? nézz körül a neten, hátha van olyan oldal ahol hasonló érdeklődésüek vannak. Beszélgess emberekkel akikkel találkozol!

2010. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most a fő problémám, hogy a barátommal szeretnék több mindent kezdeni, nem csak unatkozni és nem ilyen ritkán találkozni.
2010. jan. 31. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:

ezt vele kell megbeszélned.

csináljatok közös programokat, találkozz a barátaival is.

2010. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mostanában a barátaival sem találkozik. Belépett egy szervezetbe, azzal van elfoglalva. Nálam is fontosabb neki az a dolog, azt veszem észre. A listáján az utolsó helyen vagyok vagy még ott sem.
2010. febr. 1. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Lépj te is be a szervezetbe. Vagy te lépj be egy másikba.

Ha ennyire nem megy együtt, miért nem keresel mást?

Van egykét pasi aki minden nap kinyalna a bugyidból.

2010. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem f@sz kell, hanem társ.
2010. febr. 2. 07:59
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok belépni semmilyen szervezetbe, nekem más dolgom is van, mint hogy belemenjek akármibe is.

Ahogy észrevettem, a barátomnak ez a párt az első, én sehol sem vagyok. Kiváncsi vagyok, mikor fogunk találkozni. Szerintem megint csak egyszer a héten. Nem tudom, mit csináljak. Legszívesebben megölném, amiért ilyen, de már a f@asz kivan mindennel.

2010. febr. 2. 10:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Megölni? Miért szeretnél egy ilyennel bármit is kezdeni? egyáltalán nem figyel rád, de a te döntésed, hogy tovább szenvedsz. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Légy nyitott, ismerkedj új eberekkel, akár netről stb
2010. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!