Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szakembert ajánlotok?

Milyen szakembert ajánlotok?

Figyelt kérdés
A problémám elég bonyolult a lényege annyi, hogy szorongok általában a hangulatomtól függ mennyire, mások előtt való szerepléstől is szorongok van, hogy otthon is szorongok akár tv nézés vagy számító gépezés közben.Ezenkívül a másoknak való megfelelés kényszere is jellemző rám, mások ítéletétől való félelem. Nem olyan vészes, hogy szeretnék rá gyógyszert szedni de ahhoz eléggé rossz hogy szeretném kézben tartani vagyis segítséget kérni szakembertől. Szedtem már rá gyógyszert mikor elkezdődött de ez nem bizonyult számomra megoldásnak illetve nem szeretnék egész életem folyamán gyógyszertől függni és nem tartom olyan súlyosnak, hogy emellett döntsek. Annyi féle szakember van pszichológus, kineziológus és még ezer más hogy nem tudom melyiket is lenne érdemes választanom merre lenne érdemes elindulni persze mindenkinek más és más válhat be jelenthet megoldást, csak szeretnék tanácsot kérni ennyi.
2014. nov. 18. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

hm én a pszichológusban bíznék meg. szerintem nézz utána, milyen terápiák vannak, és mi az, ami téged megfog.

másik dolog, hogy a rendszeres sport is sokat segíthet.

2014. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus, de csak olyan, aki kiképzett terapeuta (lehetőleg mélylélektannal foglalkozó), különben csalódhatsz.
2014. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!