Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászati magánredelést...

Nőgyógyászati magánredelést keresek Szolnokon, ajánlotok jó szakembert?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én már Budapesten élek, de tudom ajánlani Dr. Svéd Attilát. ha van privát e-mail címed és a telefonszáma még nem változott akkor meg tudom neked adni, ha érdekel.
2009. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia!Nekem 2 gyermekem van.A kisfiamat 2006-ban szültem Faragó Bélánál.Előre közölte, hogy 40000Ft lesz a szülés.A 16 órás vajúdásomból jó ha 10 percet volt velem és mégis elkérte a pénzt!Nembeszélve arról. hogy meg kellett volna császároznia, mert nem tudtam rendesen kitágulni.Nem tette meg. el is tört a kisfiam válla! A lányomat idén szültem Dr Erdődi Zoltánnál! TŐLE JOBB ORVOST NEM KÍVÁNHATNÉK SENKINEK! Én Őt javaslom!
2010. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ, mire keresel orvost.
2010. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is az Erdődi doktort javasolnám.
2010. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szülés levezetésére és a terhességi vizsgálatokra.

Új vagyok itt, senkit nem ismerek.

2010. szept. 10. 14:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Keresgéltem már itt a kérdések közt, de alig-alig érkeztek válaszok. Ezért köszi a válaszokat!
2010. szept. 10. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem Mosonyi Attila a dokim, aki genetikus itt Szolnokon. Mivel 35 feletti vagyok, ezért nekem ez a szempont fontos volt. Dr. Tóth Zoltán egy nagyon jófej doki és nem utolsó sorban neki van a legfejlettebb ultrahangos gépe a megyében.

Erdődit én pl azért nem szeretem, mert nagyon sokat csesztet ha valaki sokat hízik. Volt olyan ismerősöm, akinek a szülését már nem vállalta el, mert 29 kilót hízott.:S Svéd Attiláról én is jókat hallottam.


Ha javasolhatom menj el a terhestanácsadóba és próbáld ott "megnézni" melyik doki milyen. Hiába mondjuk hogy Jakab Tamás jó orvos, ha neked egyáltalán nem lesz szimpi:)

2010. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ott hogy tudnám megnézni? Köszi a válaszokat!
2010. szept. 10. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
A terhestanácsadás úgy működik, hogy utcák szerint fel van osztva a város területe körzetekre. Felhívod az Sztk-t, vagy besétálsz, és megkérdezed a terhestanácsadóba, hogy a Te utcád melyik körzethez tartozik, ki a terhesgondozást végző orvos, és ki a védőnő, melyik nap tudsz velük találkozni. Nekem az Erdődi doki nagyon bejött, én pl. a Mosonyitól egyáltalán nem voltam elájulva, vele genetikai tanácsadáson találkoztam, de egyenlő volt a nullával a hozzáállása. A Tóth zoltánnál született a lányom, (mert Erdődi doki éppen távol volt,) ügyeletben, és tényleg nagyon jó fej volt, és szakmailag is nagyon ott volt.
2010. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak Te vagy új a városban, vagy a párod is? Ha párod szolnoki, akkor az ő baráti köréhez tartozó emberkéktől is szerezhetsz tapasztalatokat, de úgy is az dönt, hogy neked ki a szimpatikus.
2010. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!