Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan jöhetnék rá hogy most...

Hogyan jöhetnék rá hogy most agykárosodásom van vagy csak el vagyok "lustulva" (lelassúlva)?

Figyelt kérdés
Igazából konkrétan nem tudnék felhozni amiért sérült volna az agyam vagy legalábbis nem tudom. De hogy a kommunikáció képességem megromlott, lassú gondolkodásom van, nehéz felfogásom, rossz emlékező képesség. Van hogy rám jön a "lesokkolás" ilyenkor ha akarnék sem megy a gondolkodás, folyamatosan egy dolgon kattogok, nem tudok úgy koncentrálni, ha valamire emlékeznem kell nehezen megy. Az a helyzet én nem voltam ilyen, pörgös voltam anno, ma meg már hajlamos vagyok mindent végig gondolni. Az agyam károsodhatot amiatt hogy sokat gépeztem, vagy hogy sok energiaitalt ittam mást nem igazán tudok felhozni.
2014. nov. 18. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs rossz kedved? A depresszió okozhatja, ha igen.
2014. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!