Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kínzom magam testileg/le...

Miért kínzom magam testileg/lelkileg?

Figyelt kérdés
Abba akarom hagyni,de egyszerűen kényszeremmé vàlt önmagam fájdalom okozása.Olyan helyzeteket teremtek amiből bárhogy alakul rosszul jövök ki és szomorú leszek.Miért?

#Önkinzàs
2014. nov. 16. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül én is ilyen vagyok. Megszoktam hogy mindig érzem a fájdalmat és valamiért úgy érzem hogy megérdemlem pedig igazából nem. Folyamatosan sanyargatom magam pedig mindenem meglenne a boldogsághoz. Így hogy tudom hogy minden szar ezért nem csalódok ha viszont boldog lennék akkor történne valami amitől rosszul érezném magam. Vagdosom magam de próbálok róla leszokni de nagyon nehéz. Pedig mindig kedves vagyok az emberekkel és semmi okom ezt tenni magammal. Ez engem is érdekelne hogy miért teszem ezt.
2014. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is tobbnyire ilyen szutiacioba kerultem csak nem pont vagdosassal.Es mar nagyon szeretnek leallni.Boldog lenni.
2014. nov. 16. 19:17
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Írj egy példát! Hogyan kínzod magad, hogy kell ezt érteni?
2014. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!