Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? Nagyon rosszul...

Mi lehet velem? Nagyon rosszul érzem magam testileg-lelkileg, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ennyire még sosem voltam depressziós. Az elmúlt napokban, hetekben olyan tüneteket tapasztaltam,amik eddig nem voltak jelen. Folyamatosan fáj a fejem, erősen szédülök mintha elveszítettem volna az egyensúlyérzékem, nagyon gyengének érzem magam,sokat kell aludnom emiatt de mégse tudom kipihenni a gyengeségem, és ez mind rendkívül frusztrálttá és agresszívvá tesz. Nagyon megerősödtek a félelmeim, olyannyira hogy néha nem tudok cselekedni mert elnyomnak a félelmeim és a depresszióm. Teljesen elment az életkedvem, meg akarok halni.Nemrég hirtelen leálltam egy erős nyugtatószerről, talán ez is közbe játszik nem tudom. Kérlek szépen segítsetek mert most sajnos nincs senki mellettem aki segíteni tudna vagy tanácsot adna. Előre is nagyon köszönöm. 19/L

2012. aug. 9. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Fokozatosan hagytad abba a nyugtató szedését? Én amikor a xanaxot hagytam abba, akkor voltak ilyen tüneteim!
2012. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fokozatosan, hanem egyik napról a másikra. Már fogyóban volt a szer,(mert az orvos nem írta fel) és anyuék rám parancsoltak hogy szedjek kevesebbet mert nem tart ki augusztus végéig én meg abbahagytam meg kicsit akadozva szedtem és ezért kikészültem. Most újra bevettem a normális adagot de még nincs változás és télleg nagyon rosszul érzem magam. A gyógyszerszedés nem játék, én meg felborítottam a rendszert. Már több mint 2 éve szedtem. De nem csak ettől érzem rosszul magam.
2012. aug. 9. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!