Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen erős nyugtató gyógyszer...

Milyen erős nyugtató gyógyszerek vannak amit vény nélkül ki tudok váltani?

Figyelt kérdés
Valami olyanra lenne szükségem ami erős, hatékony és nem kell hozzá orvosi vény.A válaszokat előre is köszönöm.Csak segítő szándékkal írjatok, légyszi!
2010. jan. 25. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen ne szedj semilyen nyugtatót orvosi ellenőrzés nélkül. Csak akkor szedj nyugtatót,ha orvos írja fel! Komoly bajod is lehet!! (jó szándékkal írom!)
2010. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia!

Erős nyugtatót biztos hogy nem fogsz vény nélkül kapni, ezeket szigorúan csak orvos írjhatja fel. De minek akarsz erős nyugtatót szedni? mi a problémád? inkánn ha már tényleg vmi baj és úgy érzed hogy kell menj el orvoshoz, avgy szedj homeopátiás nyugtatót, amit vény nélkül is kiadnak és nem fogsz hozzászokni! hány éves vagy?

2010. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21/L és nem olyanra gondolok mint pl a Xanax, hanem gyengébbre csak azért hatásos legyen, mert a homeopátiás nekem nem használt.
2010. jan. 25. 18:38
 4/12 anonim ***** válasza:
És miért szeretnéd szedni?-vagyis hogy miért vagy ideges miért van rá szükséged? elsőnek inkább ezt kéne megfejteni hogy mi a szorongásod oka. Am én a kettő között nem tudok ajánlani én sedatív pc-t szedek de az is homeopátiás
2010. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Magánéleti zűrök.Elég ideges, feszült vagyok mostanában...
2010. jan. 25. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Akk sajnos nem tudok mit javasolni, menj el háziorvosodhoz és mond el neki a panaszaid majd ő ír fel enyhe nyugtatót, de azt is csak receptre
2010. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért köszi.
2010. jan. 25. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:

És most jön amire nem vagy kiváncsi.

A nyugtató csak elfolytja az érzelmeidet, de nem oldja meg a problémáidat. Időben segít távolabb kerülni, a kiváltó okotól. De ha az okot nem szünteted, csak függővé teszed magad, és kinyírod az idegrendszered!

Válts! Változz! Változtass!

2010. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes szerek, pl. Nervenpflege tabletta.
2010. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pl a csengofu kapszula elég hatásos, vagy valeriana meg csengofü keveréke,ilyesmik
2010. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!