Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem megyek vissza időpontra...

Ha nem megyek vissza időpontra a pszichiátriai gondozóba, probléma lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudtam értelmesebben megfogalmazni... szóval, felhívnának telefonon, vagy attól kezdve nem is kell már többet mennem?

Csak egyszer voltam, kaptam felírt gyógyszert, de nem szedem, megbeszéltünk két újabb időpontot, de nem találom értelmét.



2014. okt. 16. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez soktényezős. Vannak olyan betegségek, ahol a kezelés szükséges, és el kell menni. Vannak olyanok is, ahol dönthetsz. Hívd fel őket, és mondd le az időpontot elutazásra, vagy elköltözésre hivatkozva... Ebből rögtön kiderül, hogy kell-e menned, vagy csak ajánlott..


Amúgy nagyon sok a balfa sz pszichiáter, pl én is hiába jártam sokáig, fingjuk se volt mi a bajom... Kiderült azóta, hogy mi, de az is kiderült, hogy magyarországon még csak nem is tanítják nekik, hogy létezik ilyen :D

2014. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :D

Nekem igazából nincs semmi komoly bajom, csak szorongásos derpesszió szerűséggel mentem oda, és az antidepresszáns mellett pszichoterápiát kezdene el, de én sem hiszem, hogy sokra menne velem, van elég beteg, rám ne fecsérelje az idejét.

2014. okt. 16. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ne menj el. Nemigen fogsz hiányozni nekik.
2014. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!