Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek egy nap 5 db 0,25...

Ha beveszek egy nap 5 db 0,25 mg Frontint délután 1 óráig, azt észreveszik a családtagjaim?

Figyelt kérdés
Nem érzek semmi hatást. Mások sem látják akkor gondolom, vagy nem tudom.

2014. okt. 10. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem orvosi javallatra, hanem ijesztgetésre szánod.
2014. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak oldott szeretnék lenni. Szociális fóbiám van. A doki napi max hármat javasolt, de úgy semmit nem érzek. Bár elvileg több idő után hat, mert antidepresszánst is kaptam mellé. Még csak 1 hete írta fel a doki.
2014. okt. 10. 12:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont azt szeretném, hogy ne vegyék észre, mert elég csúnya dolog nem betartani az orvos előírásait, de olyan helyre kell mennem, ahol erős szorongás vár. Anélkül el sem mernék menni.
2014. okt. 10. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha antidepresszánst is kaptál, akkor az a fontos, és nem a frontin. Majd az fog hatni, ha eljön az ideje. És a frontinből is csak annyit, és csak akkor, ahogy az orvos előírta. Írjál magánt, ha van kérdésed
2014. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy rád hogyan hat, elképzelhető, hogy nem veszik észre, igazából sok szülő azt sem veszi észre ha drogozik a gyereke, mert nem tudják, hogy milyen hatása van ezeknek a szereknek. Viszont egyáltalán nem javasolnám, hogy rákattanj a frontinra, engem sikeresen rábeszélt a pszichiáter a Rivotrilra, most hagyom abba, iszonyatosan durva, komolyan nem tudom, hogy le tudok-e szokni róla, nagyon komoly elvonási tünetei vannak. Mellesleg azért akarom abbahagyni, mert rájöttem, hogy az elmúlt 3 évre konkrétan alig emlékszem, nincs kedvem folyamatosan betépve lenni. És egy kicsi adagot szedik, napi 3-szor felet, a legkisebb dózisból. Undorító, hogy ezzel tömik az embereket.
2014. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Az orvos senkit sem beszél rá gyógyszerre. Ha nem tetszik amit felírt, ne szedjed. Gyógyítsd meg magadat.
2014. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 Engem rábeszélt hidd el, izomgörcsre kaptam, közölték, hogy csak nyugtatóval lehet megoldani. Olyankor mit csinálsz? Elviseled az állandóan fennálló tüneteket? Nem tudsz mindent megoldani magadtól, de úgy sejtem, hogy lett volna más alternatíva, illetve előtte xanax-ot szedtem, ami jóval gyengébb és könnyebb róla leszokni, nem kellett volna átteni rivotril-ra, egyébként nem is szabad ezeket ennyi ideig szedni, a pszichiáterek pedig simán írják fel az embereknek évekig.
2014. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A gyógyítsd meg magad típusú dolgokon már túl vagyok. Nem sikerült semmi, amit próbáltam. A gyógyszer az utolsó lehetőségem. Amúgy nem vették észre. Annyira én sem. Még álmos sem voltam tőle. Nem szedek amúgy ha kell, ha nem, de most meg kellett jelennem emberek előtt, amit meg sem merek próbálni, ha nem veszem be.
2014. okt. 14. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!