Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A befordulásnak egyenes...

A befordulásnak egyenes következménye, hogy az illető előbb-utóbb megkattan?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Háááát... én már jó úton haladok..
2014. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most találtam meg ezt a régi kérdésemet... és most már határozottan állíthatom, hogy a válasz IGEN.
2015. aug. 21. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
kifejtenéd bővebben? már, ha lehet. érdekelne
2015. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy ideje nem nagyon megyek emberek közé, magamba zárkóztam, szinte már külön életet élek fejben... és egyre-másra jönnek az újabbnál újabb sz.rságok. Eddig csak depressziós voltam, most már kényszergondolataim is vannak... egyre "jobb"...
2015. aug. 21. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen ismerősöm. Annyira kizárta a külvilágot és el van a sajátjában, hogy teljesen elrugaszkodott a valóságtól és kényszerképzetei is vannak. A különbség közte és közted, hogy ő nem ismeri fel, hogy ez rossz, te viszont igen és ez már haladás. Volt idő mikor én is csak a saját gondolataimmal voltam elfoglalva, de rájöttem, hogy ha túlagyalsz mindent akkor egy idő után túlbonyolítasz dolgokat. A társaság kell, mert kizökkent és új impulzus ér, nem lesz már arra időd hogy leragadj gondolatokon, mert az adott pillanat dolgain fogsz pörögni. Egyébként azt szokták mondani, hogy az ember képes a saját gondolataival kicsinálnia saját magát feleslegesen, innen is látszik, hogy rajtad múlik hogyan gondolkozol.
2015. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nem csak feltételezés, hanem tény, hogy az ember képes beteggé tenni magát pusztán a gondolataival és ezáltal a tetteivel is később. szóval azt ajánlanám járj el szabadidődben pl. bicajozni napi 45 percet-1 órát a városban. már az is sokat tud segíteni vagy sportolni emberek közé. mindenképp nyitnod kell a világ felé, miért fordulnál el magadba? nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
2015. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!