Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi van velem, nem...

Nem tudom mi van velem, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már fél éve nem tudom mi van velem. Az érzéseimet nem tudom kifejezni. Nem értékelem mások szeretetét. Azonban egész nap nyomott vagyok és néha annyira nem bírom hogy hirtelen elkezdek sírni. És akkor legalább egy órán keresztül ez van. Ez akkor a legrosszabb ha éppen körülöttem van a családom vagy a barátaim. Olyankor általában a lehető leghamarabb elmegyek onnan, ha ez nem lehetséges akkor meg elfordulok és megpróbálom visszafojtani. Egész nap nyomott vagyok. Semmi iránt nem érdeklődöm. Naponta sétálok, ezen kívül még kötelezően úszni járok. Most kerültem kollégiumba. Ami egyenlő azzal hogy nincs nagyon olyan amikor egyedül lehetek. Van hogy megfordul a fejembe mi lenne ha meghalnék. Mi lenne ha öngyilkos lennék.. És ilyenkor eszembe jut hogy miért akarom én ezt? Hiszen nincs baj az életemmel. Jó körülmények között nevelkedem, nem voltam soha bántalmazva. Lassan egy éve halt meg az egyik kedvenc tanárom aki az utcánkban lakott. Viszont ezt szerintem már sikerült feldolgoznom. Szóval nem értem. Nem értem mi van velem. Lehet orvoshoz kéne fordulnom de erről senki nem tud. Se a családom, se az ismerőseim. Barátaim nincsenek nagyon. Inkább olyanok akikkel jobban kijövök. Senki nem ismer igazán. Én meg nagyon nehezen nyitok emberek felé... Segítsetek.. Nem tudom mi van velem. És nem tudom mit tegyek...

2014. szept. 16. 20:53
 1/3 anonim válasza:
Nem elkeseríteni akarlak,de szerintem ez lehet a depresszió jele akár.Figyeld meg magadon hogy milyen gondolataid,érzéseid vannak és abból kitudod egyedül is találni,tippelni.Ha súlyosbodik akkor orvos. Lehet hogy a tanárod elvesztését mélyen még nem sikerült feldolgoznod és az is közrejátszik.
2014. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is ettől félek.. Lehet el kéne mennem orvoshoz, de erről anyának is tudnia kéne szerintem, és ezt nem tudom hogyan kéne tálalnom neki..
2014. szept. 17. 20:49
 3/3 Akiénvagyok válasza:
Tudom rég volt, de remélem jobban vagy!
2018. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!