Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy érzem megőrülök, mi van...

Ugy érzem megőrülök, mi van velem?

Figyelt kérdés
25éves nő vagyok,van egy 16hos fiam,sokszor ugy érzem egyre könnyebb minden hisz nagyobb,jár,elfoglalja magát egyre értelmesebb DE......pár napja kedvetlen vagyok,semminek nem birok örülni pedig semmi rosz nem történt,álandoan görcsben van a gyomrom és folyton jön hogy sirjak :( most is sirok....mikor a fiam beteg,lázas olyankor ugy ki vagyok bukva hogy engem kell ápolni,pánikroham jön rám hogy mi lenne ha elvesziteném,belehalnék nem tudnék tovább élni,pedig komoly betegsége nem volt eddig max megfázás vagy torok fájás mégis tuldramatizálom,tudom hogy extra nagy hulyeség amit müvelek de elborul az agyam olyankor,és már ott tartok hogy görcsben a gyomrom evés idő előtt hogy fog e vajon enni,ha eszik akkor meg azért hogy nehogy kihányja amit megevett,szinte egész nap gyomoridegem van valamiért pláne hogy délutántol kezdve nyügös nem tudom mi van vele,mászik rám,de ha felveszem az sem jo ha leteszem ordit mint akit ölnek azt érzem hogy orditani tudnék vagy szétmarni magam,nincs energiám,éjjel rosszul alszik állandoan felsir van hogy nem akar vissza aludni,olyankor ha felkelek hozzá nem birok visszaaludni mert görcsben a gyomrom hogy mikor szolal meg ujra,nem tudom kipihenni magam.Minedehez hozzá kell hogy tegyem hogy IMÁDOM a fiam,ő az életem értelme,ezek ellenére sem bánom hogy ő megszületett,sőt ő az értelme az életemnek csak nem tudom mi van velem?pánikbetegség?kérlek adjatok tanácsot mert ugy érzem elvesztem a jozan eszem :(
2014. szept. 8. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog, amit művelsz. Nagyon nem. Én a helyedben meglátogatnék egy pszichológust... Pszichiáter csak akkor kell, ha nagyon durva pánikrohamaid vannak.


Nekem ez a tanácsom, ilyen helyzetben senki nem fog tudni segíteni neked. Csak te segíthetsz magadon, vagy ha kell a külső segítség, akkor lehet keresni egy agykurkászt. De minél hamarabb.

2014. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülés utáni depresszió, csak nem közvetlen szülés után jött elő. Mindenképp keress egy jó pszichológust vagy akár pszichiátert, mert ők tudnak segíteni. Ne halogasd, ne hagyd, hogy még jobban elhatalmasodjon rajtad ez az érzés. Minél inkább elejét veszed, annál könnyebben tudnak segíteni.
2014. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus, minél előbb. Ebből önerőből csaknem lehetetlen kijönni.
2014. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!