Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretném, ha a pszichológ...

Nem szeretném, ha a pszichológusom sírni látna. Hogyan tudnám elkerülni?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy én nem szoktam mások előtt sírni és nem is fogok.

De olyan rossz helyre tud nyúlni sokszor, én próbálom terelni másfelé a beszélgetést, mert vannak dolgok amikről nem tudok beszélni. De egyszerűen mintha "direkt" feszegetné azokat a dolgokat.

Miért nem érti meg, hogy ezekről nem szeretnék beszélni? Ráadásul teljesen más problémával mentem hozzá, arról beszéltem is, de másról nem szeretnék.

És azt sem szeretném ha sírni látna. Mit tegyek?


2014. szept. 5. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a sírás gyógyít. ha engednéd a könnyeket, annyira megkönnyebbülnél.
2014. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy direkt feszegeti, ez a terápia maga. Rátapintott, mi a valódi probléma a felszín mögött, ami mögé szeretnél elbújni. Ha ezekkel a problémákkal szembe mersz nézni, és ebben segít egy olyan szakember, akinek arról szól a hivatása, hogy megbízhatsz benne, az már maga a gyógyulás. A fájdalom után eljön a megkönnyebbülés, a továbblépés.
2014. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!