Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodok ekkora f. szágokat?

Miért álmodok ekkora f. szágokat?

Figyelt kérdés

Tegnap azt álmodtam hogy a balkonom alatt nagy sár volt és benne ficánkoltak valami mega kukacok amik kb. úgy néztek ki mint krinolinok szarvakkal, kb. olyan vastagok voltak mint a kezem és olyan 25-30 centik voltak. Hát ezek még faszlénynek is elég nagyok. Na mindegy, undorodtam tőlük és ki akartam őket irtani de a családtagjaim meg hogy ne, hogy ezek az új háziállataim és milyen cukik.

De ez semmi...pár hónapja azt álmodtam hogy az anyámnak 14 csöcse volt...7 pár mell egymáson lógott.

Nem trollkodok bár úgy néz ki. Komolyan ilyen baromságokat álmodok. Ja és elég gyakran álmodok földbe beásódott lego kockákkal is, az azért elég furcsa hogy álmomban a gyerekkori játékaimat ásom ki a föld alól. De próbáltam már hullát is darabolni, amiről a végén kiderült hogy csak 1 próbababa. Nem voltam bedrogozva amikor ezeket álmodtam,és nem nézek TV-t se, miért álmodok agyf.sz dologokat valaki mondja már meg nekem.



2014. szept. 3. 20:47
 1/4 A kérdező kommentje:
f.szságokat elnézést
2014. szept. 3. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Freud és egyéb pszichológusok könyveket írtak erről, de az álmok miértjét nem kell kutatni. Ezt álmodtad és kész. Én gyakran álmodom hullákkal, tömegsírokkal stb. , de úgy fogom föl, h horrort készített az agyam.
2014. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, ez ilyen. Én örülnék az ilyeneknek, manapság unalmas hülyeségeket álmodom, nem érdekeseket...

A párom képes volt egyszer egy kisregénynek is alkalmas disztópiás sztorit álmodni. Nekem volt rothadó buszsofőr, kannibálegérhulla, ellenállhatatlan gödör, amibe ha belenéztél, soha többé nem tudtál szabadulni... Volt, hogy egyszerre két férfi voltam álmomban, máskor bedrogoztak és férjhez akartak adni, de magamhoz tértem és akkora botrányt csaptam... De élő Doom is volt, amiben meglőttek és rájöttem, ez nem poénos játék...

Az agy már csak ilyen. Engem sokminden érdekel, az elmém még ébren is össze tud kombinálni ezt-azt, nemhogy álmomban...

2014. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam álmodni akkora baromságokat hogy felkelés után legszívesebben megkérdezném az agyamtól hogy "Te... ezeken te honnan a halál náthás pikulájából veszed?"
2014. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!