Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az, hogy nem...

Lehetséges az, hogy nem emlékszem néha mit álmodok?

Figyelt kérdés
Mondták már nekem, hogy párszor, hogy nevetek álmomban de nem emlékszem mit álmodtam. Ez nagy baj?

2014. júl. 4. 15:31
 1/6 anonim válasza:
Nem nagy baj és igen lehetséges, nem lehet minden álmunkra emlékezni mivel egy éjszaka alatt 3-4 más álmunk is lehet, nem emlékezhetsz minden álmodra. Ezek az agy legmélyebb rétegeiben megmaradnak, de nem biztos, hogy fel tudod idézni őket, de lehet máskor is ezt álmodod.
2014. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én konkrétan sose emlékszek egy álmomra se. Jó, nagyon ritkán igen.

Vagy nem is álmodom?

2014. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
#2 attól függ milyen alvási szakaszban vagy. Ha csak felületes alvásban akkor valószínűleg nincs olyan álom, ami nagyon megragadna, így lehet könnyebben felkelni a felületes alvásnál, nem úgy mint a mély alvásnál.
2014. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem emlékszem az álmaimra, csak nagyon ritkán, tudom, hogy álmodtam valamit, de hiába töröm a fejem, nem jön elő, hogy mi volt.
2014. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
minden ember álmodik egy éjszaka többször is. van aki sosem emlékszik egyre sem van aki emlékszik az utolsóra amikor felkel, de általában hamar el is felejtjük, csak az igazán jó avgy rossz álmokra szoktunk emlékezni..
2014. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem emlékszel, én is csak akkor szoktam amikor magamtól ébredek fel, de csak az utolsóra, bár arra se mindig.
2014. júl. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!