Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Nem értem mi...

Mi van velem? Nem értem mi történik az agyamban.

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és egyszeruen nem értem mi van velem, pontosabban mi zajlik a fejemben...


Néha olyan aggresszív és egyszeruen logikátlan dolgok jutnak eszembe és fészkelik bele magukat az agyamba, hogy egy másik énem szánalmasnak és orültnek tartja magát.


Például ha egy ember elottem kiszolgáltatott helyzetben van elottem, mondjuk háttal és leguggolva, akkor mindenféle aggresszív dologra gondol ez a rosszabb énem és önkéntelenül körbenézek a szobában, hogy figyel-e valaki, és van e valami éles, fájdalmat okozó tárgy.


Ha véletlenül van a kezemben, mondjuk egy svájci bicska, aminek époen egy szerszáma kell, akkor valami furcsa dolog fut végig rajtam... Nem is tudom valami borzongás, vagy bizsergés. Ilyenkor mintha lelassulna az ido és arra eszmélek hogy a késsel játszom pl váltogatom a fogás módját, és végighúzom az ujjam a pengén.


Ezután elmúlik ez a furcsa érzés, ahogy "visszatérek" a valóságba és gyorsan elrakom a kést/éles tárgyat, nehogy valami bajt okozzak.szégyellem nagyon magam és szánalmasnak is tartom saját magam, hogy egyáltalán volt pofám ezen a dolgon végigmenni amit leírtam.


Ezen kívül néha végigfutnak emberek elhalálozása az eszemben, szinte akárkié.


Nem tudom hogy mi van velem, vagy ha van valami akkor mit mondanak erre? pszichopata? skizofrén?


Nagyon remélem hogy egyik sem mert ez így utólsg ijeszto!


2014. júl. 23. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedsz gyógyszereket?

Drogokat?

2014. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, életemben nem láttam még kábszert
2014. júl. 23. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszert se??
2014. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom ledegradálni a dolgot, de szoktál erőszakos filmeket nézni? + Lehet jót tenne ha ezt megosztanád valakivel, hátha megkönnyebbülsz...
2014. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az eroszakos filmekkel van tele az egész tv, ha belegondolsz 10bol 6 film eroszakos és 16os legalább... de nemhiszem hogy azokkal van baj, mivel soha nem érintenek meg mélyen, mivel mindig tudatában vagyok hogy"csak egy film"
2014. júl. 23. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj idegorvoshoz /beutaló kell a házi orvostól/ amíg valami bajt nem okozol. Ez idegrendszeri zavar. Kiválthatja hormonváltozás is
2014. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják ,tudathasadás, vagy skizofrénia amit még most lehet gyógyítani.Alighanem sokunkban merőben téves elképzelések élnek a skizofréniáról. Még az amúgy olvasott és tájékozott emberek is nem egyszer úgy gondolják, hogy a tudathasadás olyan, mintha több személyiség akarna megnyilvánulni egy testben.
2014. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!