Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSÉG, örök életemre függő...

SEGÍTSÉG, örök életemre függő lettem?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 4 évig wowoztam, 5 hónapja döntöttem úgy hogy abba hagyom mert azt vettem észre magamon hogy semmi más nem érdekel már, se a csajom, se a sport, semmi csak a játék. Le is töröltem a gépről, a karim is lezúztam hogy ne csábuljak vissza, de azóta boldogtalan vagyok. És ez itt a gond hogy hiányzik nagyon.Szerintetek soha nem tudom elfelejteni? Vissza mennyek játszani?

21/F


2010. jan. 7. 09:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tudod, hova "menny" vissza...
2010. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jaj de okos lehet valaki... -.-
2010. jan. 7. 21:34
 13/23 anonim ***** válasza:
halod te 14 csaj neked van skyped? :D (mar bocs hogy nem tudtalak mashogy megszolitani) :P
2010. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
FOR THE HORDE!!! kek
2010. jan. 7. 21:43
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha lenne életed nem is gondolnál ilyen játékokra. Én nem wow, hanem Rappelz függő voltam évekig. Az is mmorpg ha valaki nem ismerné. Aztán rájöttem hogy nem is élek mellette és elmentem bulizni, szereztem egy csomó valódi barátot és kijártam szinte minden nap velük a városba. Hát rájöttem semmi szükségem arra hogy a gép előtt üljek és játsszak, ennél sokkal jobb dolgok is vannak.
2010. jan. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
van skypen :D kellleeenneee míhhh? :) vegyél fel : kistubus ----> így keress:)szlovákiai vagyok:)Balony ha esetleg lenná más vlki ien azert mondtam el:)
2010. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
megint megwan a játék ,bátyám jáccik az a neve h : Kulacsrené szva ha találkoztok akk az a bátyám ,mondjuk neha en meek vel emert elkuld vlhova
2010. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nem eleg hogy fuggo vagy de mar irni sem tudsz nem az hogy helyesen hanem hogy alapbol irni
2010. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

én???mert én nem lehetek függő mert nem is jáccom xĐ van a youtubon 1 video aki függő volt nos 1szer kitoroltwk a avatárját nos ugy bedilizett xĐamarhaaa,am az uj WoW naon jo még ninx meg lehet h nem adták ki...kitudja

itt az a link aki függő volt: http://www.youtube.com/watch?v=oepNCiHA1hM

nagy vidi

2010. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
amm jo a vidi xD
2010. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!