Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSÉG, örök életemre függő...

SEGÍTSÉG, örök életemre függő lettem?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 4 évig wowoztam, 5 hónapja döntöttem úgy hogy abba hagyom mert azt vettem észre magamon hogy semmi más nem érdekel már, se a csajom, se a sport, semmi csak a játék. Le is töröltem a gépről, a karim is lezúztam hogy ne csábuljak vissza, de azóta boldogtalan vagyok. És ez itt a gond hogy hiányzik nagyon.Szerintetek soha nem tudom elfelejteni? Vissza mennyek játszani?

21/F


2010. jan. 7. 09:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a wow?
2010. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
56%

Hasonló cipőben jártam mint te, azzal a különbséggel, hogy nekem az utolsó 1-2 évben officeri munkám is volt a klánban. Nálam 2 dolog vezetett ahhoz, hogy befejezzem: officeri szinten elkezdődött a klikkesedés, és idióta szabályokat akartak hozni, kivételezni egyesekkel - ez pedig nekem már nagyon nem tetszett és a klán haldoklását láttam előre. A másik ok pedig a katasztrofálisan xar PVE tartalom és, hogy még a 70es szinthez képest is - nem is szólva a 60asról - úgy elqrták a játékot, ahogy csak lehet. PVP meg soha enm is érdekelt, így számomra már az egész játék nem nyújtott örömet, megszokássá vált, ezért úgy döntöttem kilépek a klánból. Még játszottam egy kicsit amíg le nem járt a GC, de utána nem nyúltam a játékohoz. Két hónapig. Utána kíváncsiságból csináltam egy új accot, mivel sokan ismertek allisként a horda oldalon, így kíváncsi voltam azokra az emberekre. El is jutottam hordásként is 80ra, tényleg csak funból játszogattam, amikor kedvem tartotta, de aztán rájöttem, hogy egy nekem így kevés már, raidelni pedig nem fogok a fos content miatt, ezért végleg abbahagytam. Fórumozni még ma is feljárok wowhura, de kb ennyi.

Szerintem nálad ez az utolsó fokozat maradt ki és emiatt van hiányérzeted.

Remélem segíteni tudtam.

2010. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
78%
wow = World of Warcraft, egy MMORPG.
2010. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
igen azaz !qrva jo játek nekunk is megvolt és 14 éves csaj vaok és én is imádtaaam ,de a bátyým kitörölte es annyi eztán lehuzta a shaiyat ffuuu majnem ugyan oan de marha jooooo!eskuszom annnyira jo volt mindig azon voltam de másssal nemörödtem aztáán egyszer nemindult és annak is vége lett...ne gondolj a WoW-ra ...ink a csajokra:D
2010. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Az öcsém is rá van kattanva...

Képesek vagytok egy szar számítógépes játékért havidíjat fizetni?!

Százmillió másik netes játék van a legtöbbet be lehet szerezni ingyért...

21 évesen lehetne több eszed is.

Én is imádok játszani, de nem vagyok függő...Bármikor ki tudok lépni a játékból...

Nézd játék és recska, vagy no játék és keresel egy nőt...

Járj el sportolni ismerkedj emberekkel, járj szórakozni!

Ne hagyd, hogy egy ratyi játék tönkretegye a szellemedet...

2010. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Havonta 4000Ft - ennél sokkal többet költ pl az, aki dohányzik. Ez nem tétel.
2010. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

A WoW is csak egy szenvedély, mint a cigi, a drog, a pia, a nők...

Jobb, mert olcsóbb mint a többi.

Rosszabb, mert több idő.

Igen, vannak ingyenesek. De aki nem próbálta, nem tudja mi a különbség... Ha meg itt tartunk: WoW-ot is lehet ingyen játszani.


Hogy mit tegyél? Nem könnyű elfelejteni, abbahagyni valamit. Főleg mert: ha nem játszol unatkozol, tehát ki kell találnod valamit, ami leköt. Ez lehet meló, lehet csaj, lehet sport, lehet más hobbi, akár tanulás is. Csak mindig tudd az emberi kapcsolataidat megtartani, fenntartani, javítani. Jusson idő a barátokra, családra, bármire. És így még a WoW sem egy szörnyű ellenség. Szerintem sokkal jobban jársz, ha WoW függő vagy mint ha drogfüggő lennél.

Ha viszont már ott tartasz, hogy nem beszélsz a barátaiddal, és csak a játék létezik, akkor már baj van. Ha kezdenek elfelejteni, akkor baj van.

2010. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
hja én vaok az a 14 éves csaj aki irt,és am én nem vaok függő már es nem vaok semmire sem függő....am nem lehet joban szeretni azt a játekot mint az életedet!szerintem...igaz h jó játek de van annál jobb is:)de nem játek:D
2010. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Azt ami sokkal jobb attól, 14 évesen még nem kéne hogy annyira ismerd ;)
2010. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
nem is ismerem:)csak mondtam h biztos van annál jobb:P pl Shaiya xD csak viccezek:D
2010. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!