Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki egyszerre skizofr...

Lehet valaki egyszerre skizofrén és szociopata?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy mindegyiknek csak részben jelentkeznek a tünetei vagy csak gyengébben vannak bizonyos érzelmek pl. düh, szeretet de csak nagyon kevés ember felé de nincs bűntudat, együttérzés skizofréniából pedig nem hangokat hall és hallucinál hanem úgy érzi mintha konkrétan egy másik általa irányíthatatlan alteregója alakítaná ki benne a szociopatizmust.
2014. ápr. 19. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichikai betegségeket csak szakember tud diagnosztizálni, az interneten olvasható tünetekböl nem.
2014. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem diagnózist kértem csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez lehetséges-e.
2014. ápr. 19. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt most melyik személyiséged kérdezi? Remélhetőleg csak sok horror filmet néztél és a fantáziád dolgozik. Ha mégsem, akkor csak szelíd állapotodban menj utcára mielőtt közveszélyessé válsz.
2014. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel a szociopátia személyiség- (méghozzá az antiszociális), a skizofrénia pedig valamiféle gondolkodási zavar, ezért nem hiszem, hogy kizárják egymást. A skizofréneknek azonban nincs több személyiségük, nincsenek alteregóik. Az még mindig disszociatív személyiségzavar.
2014. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos abban biztos vagyok, hogy valami baj van a fejemmel a többi emberéhez képest de nem vagyok közveszélyes csak kíváncsi vagyok, hogy pontosan mi.
2014. ápr. 19. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így semmi. Lehet, hogy van valami személyiségzavarod, de amit leírsz, olyan nincs.
2014. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, és még el is törhet a lábad.
2014. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!