Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Pánikbetegség? A...

Tomi11111 kérdése:

Mi lehet ez? Pánikbetegség? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából magam sem tudom mi bajom lehet. Olyan érzések törnek rám sokszor hogy most én itt összeesek, szapora szívverés, magas pulzus, halálfélelem..voltam már orvosnál el küldött vérvételre de nem talált semmit..ha például ülök a buszon és sokan vannak akkor is rám tör egy érzés hogy le kell szállnom meg mozognom kell mert olyan érzésem van hogy rosszul leszek. Fogalmam sincs hogy mi lehet ez. ha valakinél jelentkeztek ilyen dolgok akkor kérem írjon mert nem jó így élni és egész nap ezekkel az érzésekkel lenni!

2014. márc. 13. 20:40
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Azon tünetek mindig hasonló helyeken, és/vagy helyzetekben törnek rád? Amennyiben igen, úgy lehetséges, hogy a leírt tünetek a pánikbetegségre utalnak.

Fontos, hogy ne kezdj el félni, ne kezdj el szaporán lélegezni, az általad leírt szituációkban, mert a szimpatikus ideghatás következményeképp is kialakulhat azon érzetek együttese, melyet fentebb írtál.

Amennyiben tüneteid súlyosbodni kezdenének (pl.; más szituációkhoz is ugyanolyan erős félelem kezdene társulni, a tünetek elmúlásához több idő kellene) keress fel egy pszichológust.

2014. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kevés az információ.

Lehet fóbia, pánik roham, vagy pánik betegség. Ez 3 különböző probléma, más-más a kezelési lehetőséggel.

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2014. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam 1 hónapja állapították meg a pánikbetegséget én ugyanezeket a tüneteket produkáltam :( Tudom hogy nagyon rossz érzés de ami fontos hogy próbálj úgy gondolkodni hogy ha rosszúl vagy hogy nem baj eefog múlni nem fogsz meghalni...Viszont keress fel szakembert mert nekem most beállítottak egy gyógyszert amitől már jól vagyok de mivel nem áll szándékomban örökre gyógyszert szedni megkezdjük a pszichoterápiát amivel majd elhagyhatom a gyógyszert is :)
2014. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!