Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert tortenik ez velem?

Miert tortenik ez velem?

Figyelt kérdés

Annyira kikeszit az egyetem, 2hetente jarok haza, de amikor vissza kell menjek annyira magam alatt vagyok, folyton sirok, szomoru vagyok. Minden egyes ora elott nagyon ideges vagyok, annyira, hogy folyton faj a fejem vagy hanyingerem van es muszaj tablettat szedjek ra.

Ahogy pedig visszamentem az ottani lakasunkba, rogton elfog a siras, a depresszio. Hogy fogok igy 3 evet lehuzni? Most meg csak 1.eves vagyok

21L


2014. márc. 9. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Először is fel a fejjel! :)

Nekem is sok rossz dolog volt egy időbe az életemben, kezdtem idegileg kicsit tönkre menni, de aztán életmódot változtattam. AMit most követek, az a pozitív gondolkodás! Az elején hihetetlen, és nagyon nehéz, de próbáld a sok rosszban a jót meglátni! örülj apró dolgoknak, örülj hogy szép az idő hogy süt a nap. Hogy hamarabb megtanultál valamit, mint ahogy gondoltad! Ha jókra gondolsz, ezentúl jó dolgokat is fogsz bevonni.

Láttad a Titok című filmet? Nekem nagyon hihetetlennek tűnt, de próbálom alkalmazni ( persze nem mindig sikerül ) nézd meg a filmet ( Youtube-n is megtalálod ) Hátha neked is segíteni fog :) Nem is kell nézni, elég ha hallgatod :) Sok sikert , és kitartást kívánok :)

2014. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Végig kell gondolnod, hogy mi a bajod? A szakkal van bajod vagy honvágyad van. Első éves koromban pár hónapiig nekem is honvágyam volt. Sokat segítene ha találnál egy barátnőt akivel jól eltudsz beszélgetni. Pár kis praktikus tanács, hogy jól érezd magad pl.a szobádat tedd otthonossá. A facebookon beszélgess a családoddal. Kitartás idővel biztos te is megszokod és jobb lesz.
2014. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben a tanulmányi eredményeden is látszik a problémád, akkor inkább ne erőltesd.

Nem kell örökre feladni, később estin befejezheted.

2014. márc. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy azalatt a kb. 2 év alatt tanultál valami hasznosat, ami az első évedig eltelt? Akkor jól érezted magad?
2014. márc. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es nem ertem a kerdesedet.

Nem a honvagy az oka, hanem, hogy utalom az egyetemet. Ma is oran majdnem elsirtam magam(angolul van es en semmit nem ertettem), raadasul 4 het mulva szeminaiumot kellene tarsak.

A foszakom a francia, es ott is, van, hogy orakon ramjon a siras, mert sokszor azt se ertem.

6vizsgambol 2 van meg, es ebben a felevben talan meg anyi se lesz meg.

A szuleimnek mar nem merek semmit mondani, mert nem szeretnek nekik csalodast okozni.

2014. márc. 10. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo a legjobb amit tehetsz hogy atmesz mas szakra a szuleidnek is meg kell erteni hogy az egeszseg fontosabb mint a szak.
2014. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de mar otthagytam egy egyetemet nem csinalhatom ezt a vegsokig... amugy ok nem tudjak, hogy mennyire kikeszit, azt hiszik, hogy minden ok. Hogy nehez az egyetem, de tetszik. Minden orara ugy megyek be.
2014. márc. 10. 14:10
 8/8 anonim ***** válasza:

"4-es nem ertem a kerdesedet."


Bocs., én közben megfejtettem, hogy érettségi után mit csináltál...... ja, egy másik egyetemen is próbálkoztál.

Vigasztalhatnálak, de ezek után egyértelmű, hogy ez nem a Te pályád lesz. Túlvállaltad magad.

Inkább a lelki egészséget válaszd.

2014. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!