Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beszélek álmomban, hogyan...

Beszélek álmomban, hogyan lehetne ezt "megszüntetni" vagy mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Én sokáig nem is tudtam róla, hogy így van, de akikkel együtt laktam(koli, vagy rokonoknál) azok mondták, hogy beszélek, de nem értik mit, mert gyorsan mondom és hadarok, így 1-1 szót tudnak csak kiszűrni. Állítások szerint többször veszekszem v.kivel. Mit tehetnék, hogy ne beszéljek éjszakánként? szerintetek én miért nem tudok róla?
2009. dec. 13. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez alvabeszélés, ezért nem emlékszel rá. Talán jobban el kell fáradnod, mielőtt lefekszel.
2009. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit még relaxálj, mielőtt elalszol!
2009. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13:32 Hidd el eléggé el vagyok fáradva, mivel nem alszom sokat. :-/ azért köszönöm a választ!
2009. dec. 14. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
ne egyél lefekvés előtt 4órával
2009. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én pont azt mondanám hogy ne fáradj el olyannyira. én is rengeteget beszélek álmomba meg néha járkálok is, legtöbbször akkor ha nagyon kivoltam aznap.
2009. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!