Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti milyen adag Rivotriltól...

Ti milyen adag Rivotriltól tudtatok rendesen aludni, és mennyi idő után növeltétek az adagot?

Figyelt kérdés
Bármilyen más tapasztalat érdekel ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban. Akik este vesznek, éreztetek másnap is kábaságot? Illetve hogyan szoktatok le róla?

2014. febr. 15. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A családban volt egy személy, aki szedte. Nem javaslom. Addiktív, és úgy hozzászokik a szervezet, hogy egyszerűen nem tud az illető nyugodt lenni nélküle, aludni se tud, hiába veszi be. Persze ehhez kell valamennyi idő. Először meg kába leszel tőle, csökken a koncentrációs képesség, olyannal is találkoztam, aki egyszerűen nem emlékezett, mik történtek, mikor hatott nála a gyógyszer (persze neki új volt, nem szokott még hozzá). Nem nagyon javaslom, inkább érdemes előbb természetes módon kezelni a nyugtalanságot/álmatlanságot. Több hónapos, éves procedúra leszokni róla.
2014. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Mekkora volt az az adag amit az illető szedett?

Hidd el már mindent megpróbáltam. Orvosi felügyelet alatt vagyok, és kezdtem a gyógynövényekkel, aztán orvos irt ki valami gyengébb altatókat, már egy csomót kipróbáltam, és egyszerüen mégsem tudtam aludni. Ez egy olyan végső megoldás volt. Muszáj aludnóm, mert már nem egyszr kaptam idgösszeroppanást a kimerültségtől, mert NEM tudtam aludni. És tudod valahogy le kellene éretségizzek, és ha nem alszok akkor ez nem fog menni.

2014. febr. 15. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ilyen fiatal vagy? :/ sajnálom. 0,5 mg-os volt, úgy emlékszem. Nem nagyon érdemes emelni a dózisokat, veszélyes. Hát próbáld meg, de légy nagyon körültekintő.
2014. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper, én az 1 mg-ot meg sem éreztem. A 2mg altat csak rendesen. Még igy is meg meg ébredek, de majd megpróbálok elaludni 1,5 mg-tól. Hátha menni fog.
2014. febr. 15. 13:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy kora este (18-19 óra körül) mondjuk teázol egyet, veszel egy meleg fürdőt, olvasgatsz, stb, hogy ellazulj, utána vedd be a nyugtatót, és úgy talán kellően hat.
2014. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NoDrugs ***** válasza:

A Rivotril egy benzodiazepin. Az altató hatása csak pár hétig hatásos. Utána kialakul a tolerancia.


Ha le akarsz szokni olvasd el Az Ashton Kézikönyvet.


Abban le van írva hogyan kell leszokni.

2014. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Már mindent megpróbáltam, még sportolok is, hogy kifárasszam jól magam, de még sem ment az alvás, ezért fordultam ilyen drasztikus módszerhez.
2014. febr. 16. 17:00
 8/10 fata.morgana válasza:
Szedjél melatonin készítményt. Én is hasonló cipőben jártam, de ettől már tudok rendszeresen aludni. Legalábbis nálam bevált.
2014. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fata.morgana válasza:
Ja és a melatonin-nak nincs mellékhatása, minden reggel kipihenten ébredek...
2014. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez a melatonin gyógynövény? azt hiszem próbáltam már.
2014. febr. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!