Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegségért lehet...

Mentális betegségért lehet igazolást kapni az iskolából?

Figyelt kérdés
8.os vagyok. ötösre tanultam eddig minden évben. azt gondoltam, hogy a felvételi után végre lesz egy kis szünet, amikor fel tudok lélegezni, de nem! folyton folyvást csak dolgozatok, pedig már rég le vagyunk zárva! Ezt már annyira nem bírom, hogy vágom magam, még egy öngyilkossági kísérletet is tettem, csak kudarcba fulladt! Teljesen összeomoltam, már nem tudok tovább tanulni, de muszáj! És ez nem normális! mit tegyek? egyszerűen már fizikailag rosszul esik bemenni az iskolába, nem bírom tovább! nem lehet igaz, hogy már ennyi idősen tönkre mennek az idegeim!

2014. febr. 2. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

8. osztályban ilyen problémák? Komolyan? Majd meglátod milyen lesz a vizsgaidőszak.

Amúgy ha tényleg ennyire depressziós vagy, akkor beszéld meg szüleiddel, hogy vigyenek el pszichológushoz.

2014. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na igen, pont ez a baj.. :S kösz a választ
2014. febr. 2. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!