Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni, van megoldás?

Nem tudok aludni, van megoldás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 hónapja nem tudok rendesen aludni... Úgy kezdődött, hogy egyik vasárnap sokat szorongtam, nem tudom miért, és este lefeküdtem, és egyszerűen nem tudtam aludni reggelig... Totál kómásan mentem másnap iskolába. Azóta minden este félek, hogy nem fogok tudni elaludni, és sokszor tényleg nem tudok! Lefekszem este 10-kor, és reggelig forgolódok. Ha el tudok aludni, akkor is 2-3 alkalommal felébredek, és aztán nem mindig tudok visszaaludni. Tudom, hogy itt azzal van a gond, hogy állandóan ezen pörög az agyam, de nem tudom mit tehetnék... Azelőtt sose volt ilyen gondom. Járt már valaki így? Ha igen, hogy sikerült "meggyógyulnia"?
2014. febr. 2. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a Rossmannban olyan nyugtató hatású gyógynövényes pirulát, amiből hármat kell bevenni, és akkor nyugodtan alszol. Így másztam ki az ördögi körből.
2014. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Ismerd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk

Ezután kezdj el relaxálni (autogén tréning)

2014. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3honap? :D 5.évet taposom!

A doki elkudott vervetelre/vizelet,makk egeszseges vagyok...Felirt egy gyogyszert (Zopigen) Ritkan szedem be konkretan 20 szemes es 12 még biztos van,pedig2-3 honapja irta ki. Volt hogy csak felet vettem be...A 4-5 folkelésbol igy 1-2szer keltem fel ejszaka. De az utobbi 3 beszedesből 2szer halucináltam. En vagy szomjas vagyok vagy pisilnem kell,vagy szimplán "hàny ora van?" miatt kelek fel.

2014. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

vagy 8 éve nem tudok aludni


a vérvételtől a pszihológusig mindenhol voltam már

a laborok egyéb vizsgálatok szerint semmi bajom

pszihológus szerint semmi bajom

befektettek 2 hétre a pszihiátriára na ott még annyit se aludtam, csak akkor amikor a debella nővér lelőtt


már a neveiket sem tudom felsorolni hány féle gyógyszert akartak rámtukmálni de vagy nem segített és ugyan úgy éberálomba vagy még úgy se voltam tőle

a másik véglet meg az volt hogy kiütöttek 10-16 órára és amíg fent voltam utána olyan fáradt és erőtlen voltam mintha egy fahasábbal ütöttek volna amíg aludtam

2014. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azóza változott valami?Én hasonló helyzetben vagyok most. Csütörtök éjszaka volt először, egyszerűen nem ment az elalvás, aztán annyira bepánikoltam, hogy minden elalvásnál heves szívverésem és gyomorgörcsöm van. Pénteken és szombaton aludtam,de tegnap éjszaka újra egy percet sem. Én gyanakszom a munkahelyemre, hétvégén semmi baj nem volt, mert tudtam, nem vagyok időhöz kötve, amikor pedig mennem kell, ez van.
2017. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Én se tudok elaludni most is éppen szenvedek és már azon agyallok, hogy felakasztom magam és akkor vegre elalszom..
2018. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!