Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg meg akarom ölni...

Tényleg meg akarom ölni magam? Mi van velem? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Kérlek azon kívül is írjatok valamit, hogy eliranyítanátok ide-oda.

Itt egy részlete olvasható egy levelemnek: [link]

Ez alapján.

Hmm?



2014. jan. 28. 02:11
 1/2 anonim válasza:

Azt hiszem tudom, hogy mit érzel. Én is írtam hasonlókat régebben, inkább verseket, bár senkinek sem mutattam meg őket. Én akármennyire is szar dolgokat írtam le, utána mindig jobban éreztem magam.


Ha zenélsz az még jobb, írj dalszöveget, zenésítsd meg a problémádat. Én attól is jobban éreztem magam és addig sem gondoltam arra, hogy öngyilkos leszek.


Az öngyilkosság semmire sem lehet megoldás. Nem tudhatod, hogy a halál után mi lesz veled. Lehet, hogy sokkal rosszabb lesz, mint ami most van.

2014. jan. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a levelet, de azt tudom mondani, hogy több hónap terápia után rájöttem, hogy az öngyilkossági gondolatok valójában annak a fájdalmas "énemnek" szólnak, amelyik a problémáimat okozza. És a terápia kiválóan alkalmasnak bizonyult arra, hogy ezt a részemet ténylegesen "kinyírjam", anélkül, hogy önmagamnak kárt okozzak.
2014. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!