Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociopata a testvérem?

Szociopata a testvérem?

Figyelt kérdés
Kb. 16 éves kora óta hazudozik krónikusan, mindenről, az élete legapróbb részletéről. Az iskolából kirúgták, mert nem járt be, a hazudozása mellé iskolakerülő. Mindezek tetejébe nem egyszer lopta meg a családot pénzzel, de már boltból is lopott. Rendszerint barátnőket tart, akiket szintén meglop, majd mikor lebukik, megszakítja velük a kapcsolatot, és mást édesget magához, amolyan parazita. Itthon lakik, de délig fel sem hajlandó kelni, mosogatni luxus, semmit nem csinál. Jelenleg elkezdett egy tanfolyamot, hogy ne küldje el anya dolgozni, de onnan is lóg. A szexuális partnereit folyton váltogatja, fűvel-fával lefekszik. Mindig ígéri, hogy megváltozik, de sose történik semmi. Édesanyám tanácstalan, nem tud eredményre jutni, semmit nem lehet vele csinálni, és a legrosszabb, hogy sajnos anyukám se akarja belátni, mindet abszurd számunkra, amit művel. Én ajánlottam a pszichológust, mert teljesen szétszakítja a családot, hitelbe ver minket. Én nemsokára elköltözök, mert nem bírom már, de ettől még sajnos nem oldódik meg a probléma.
2014. jan. 15. 22:38
 1/2 anonim válasza:

Valószínűleg van valami oka annak hogy így viselkedik. Teljesen semmibe veszi mások érzéseit,de szerintem ő sem élvezi ezt.Esetleg valaki megbánthatta,átverhette emiatt úgy érzi hogy bosszúból neki is ezt kell tenni a többi emberrel.

De lehet más oka is.

2014. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy pszichológus/pszichiáter. Már régen el kellett volna vinnetek.
2014. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!