Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakánként nagyon félek....

Éjszakánként nagyon félek. Lehunyom a szemem, megpróbálok aludni és különböző rémisztő dolgokat látok. Pl. Samara a körből vagy sikolyok, szörnyfejek.12 éves vagyok de ez már nagyon hosszú ideje tart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki, de a fő baj az, hogy így általában aludni sem tudok. Mit tegyek?
2014. jan. 13. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt próbálj meg relaxálni, és mellőzd a horrorfilmeket, vagy azokat, emelyek csak erőszakosak.
2014. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Direkt ügyelek arra, hogy ne nézzek vagy olvassak ilyeneket. De a Kört is 2 éve láttam mégis teljesen bennem van a film. Szívem szerint azt sem néztem volna meg, de kötelező volt az iskolában.
2014. jan. 14. 07:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem el, hogy 10 évesen kötelezően KÖR-t NÉZETTEK VELETEK!!!!!!!!! Vagy ha mégis akkor szólj a szüleidnek mindenképpen, ha TÉNYLEG igaz, egy tanár nézette veletek, akkor azt minimum ki kell rúgni a suliból...
2014. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pedig de.A bunkó tesitanár (ofőm) nézette velünk mikor fájt a lába és nem tudott tesiórát tartani. Egy kis falusi iskolába járok. Az igazgató tisztában van a tanár hibáival (mert bővelkedik bennük), de nem rúghatja ki mert nincs utánpótlás. Ezt onnan tudom, hogy édesanyám ott tanított. ( hónapja ment el.)
2014. jan. 16. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek és el fognak vinni orvoshoz.
2014. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudják és nem vittek el orvoshoz. Ha pszichológushoz vinnének, valószínűleg kussolnék. Egy idegen ember ne próbáljon vele csevegni.
2014. jan. 17. 11:55
 7/10 anonim ***** válasza:

nem könnyű szembe-nézni a félelmeinkkel.

van, hogy álmainkban törnek ránk.

hogy vehetjük fel a harcot a félelmeinkkel, álmunkban?

belinkelek egy filmet, ami részben ezzel foglalkozik.

ugyanakkor, elismerem, ez a film annyiban nem jó példa,

hogy ott külső segítséggel történik meg a félelem megszüntetése.

de, ötletet meríthetünk belőle.

videó címe: Álomküzdők - teljes film

http://www.youtube.com/watch?v=OvCHmlzXLU4

2014. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vitaminok szedését, főleg magnézium és kalciumot tudom neked első körben ajánlani.

Aztán L. Ron Hubbard: Dianetika - Az emberi elme anatómiája című könyvet.

Dianetika weboldalán megtudod nézni a bevezető videofilmet, hogy tud miről is van szó.

2014. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tanárt fel lehetne az ilyenért jelenteni. Max nem lesz tesi óra az iskolában. A szüleid meg felelőtlenek.


Gondolom, iskolapszichológus nincs... Esetleg beszélj az egyik kedvesebb tanárral vagy felnőttel, hátha tud segíteni és hatni tud a szüleidre, mert ez nem játék.

2014. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj elalvás előtt valami vicceset nézni,vagy arra gondolni és ha nem gondolsz a horrorfilmre akkor nem lesz gond.Szerintem természetes dolog az,ha valaki fél egy horrorfilm beli karakteről hisz azért alkotta meg az író.
2015. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!