Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor én most beteg vagyok?...

Akkor én most beteg vagyok? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kb.egy eve kezdodott hogy neha ugy erzem, mintha kivulrol latnam magam,es mintha en nem is en lennek. Ez nagyon rossz erzes. Akkor vettem eloszor eszre,amikor a tukorbe neztem magam sokaig,hirtelen azt se tudtam ki az. Ez vagy 5 percig tarthatott. Aztan egyre gyakrabban ereztem igy,de egy ido utan elkezdtem azzal nyugtani magam,hogy amimor igy erzek elmondok magamrol nehany dolgot. Olyankor megnyugszok,de attol fuggetlenul ujra elojon. Foleg akkor ha eppen semmi dolgom sincs... Ameddig lefoglalom magam nem veszes...14/L
2014. jan. 2. 20:29
 1/3 FIVESTAR ***** válasza:
Miert lennel beteg?:o en is ugyanigy vagyok sokszor, ettol meg nincs semmi bajod..:) 14/F
2014. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi...:)lehet hogy csak bekepzelem...
2014. jan. 2. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet! Szerintem ez a tükörben sokáig nézős dolog olyan, mint amikor egy szót sokszor elmondasz egymás után és egy idő múlva teljesen idegennek fog tűnni, meg furának... :D Nem hiszem, hogy beteg lennél emiatt, különben is 14 éves vagy, még keresed magad stb.
2014. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!