Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy nem szeretek...

Normális, hogy nem szeretek emberek között lenni?

Figyelt kérdés
Utcán vagy boltban nem zavarnak, ha nincs tömeg, de pl egy buliba már mennék el (akkor se, ha mindenkit ismerek), vagy nem szívesen találkozom 2-3 berátommal kívül senkivel. Rámehet erre a párkapcsolatom? Mitől lehet ez? Pár éve még kifejezetten társasági lény voltam.
2008. júl. 14. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is hasonló érzéseim vannak. Persze, akik nem ezt érzik, azok sohasem érthetik ezt meg. Ha te boldog vagy így, akkor normális. Én is megtaláltam a páromat ilyen természettel is. Ha valaki a társaságot választja helyetted, azt nem kell sajnálni. Egyébként, lehet, hogy most érted el azt a kort, hogy változik az értékrended. Bizonyos érettség után a párok már nem a haverokkal keresik a boldogságot. Persze vannak kivételek. Mindenki maga érzi, mi a jó neki, és ez így is van rendjén. Ne hagyd magad befolyásolni, mert egyedül te leszel az, aki kellemetlenül érzi magát. Üdv!
2008. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
szia. én se szeretem a tömeget... ezért nem járok ilyen nagy rendezvényekre se, mint pl nagy koncertek, diszkók, ilyenek... sztem nem gond, bár bnőim nem tudják felfogni, h mért nem megyek velük sehova..:)
2008. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nincsenek rosszulléteid ha mégis elmennél ilyen helyekre akkor normális. Nálam kicsit más a helyzet mert én szabályosan rosszul vagyok a boltban vagy a tömegközlekedési eszközökön. /hányinger, szédülés, ájulás érzés/ Az én esetemben szociális fobiáról beszélhetünk.
2008. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jó lenne ha megpróbálnál elmenni egyedül egy nyugodt helyre Pl kulcsosházba. Sem telefon sem egyéb. Zárd el magad a külvilágtól. Pár nap is elegendő. Évente egyszer ki kellene próbálnod hátha változik ez.
2008. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy "Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat." - vajon miért?
2008. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4/5 mondjuk ennyire egyedül lenni már senkinek nem kellemes de szerencsére mióta van internet el lehet lenni egyedül is mert annyi emberrel tudsz beszélni online
márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2/6 mondjuk ez is más ha valaki rosszul van tömegbe meg emberek között vagy csak egyszerűen jobban szeret egyedül.
márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!