Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehetett pánikroham?

Ez lehetett pánikroham?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja nagyon összevesztem bátyámmal. Kibuktam, ordítottam vele, mint még soha. Aztán sírni kezdtem, és sikoltani akartam, de nem szerettem volna, hogy a családom meghallja. Ziháltam, hányingerem volt, és tudtam hogy abba kellene hagynom, de egyszerűen képtelen voltam rá, csak 15 perccel később. A földön feküdtem, úgy éreztem nem vagyok képes felkelni.

15/L


2009. nov. 24. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hisztinek hívják.
2009. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikroham, inkább hisztiroham volt :) Ne aggódj!
2009. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) mostanában mindenen felhúzom magam... pedig tudom h hülyeség...
2009. nov. 24. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont mint a 3 éves lányom. Csak ő a hisztikorszakát éli, de úgy látom te is:) A pánikroham ijesztő, úgy érzed hogy nem kapsz levegőt, hogy elájulsz, meg fogsz fulladni. Nem ordítozós, dühöngős toporzékolás, hanem kétségeesés, hogy most mi lesz, itt fogok megfulladni. Átéltem párszor, nem kívánom, hogy neked ez legyen. A hiszti kinőhető:)
2009. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jobb ha nem tudod meg milyen a pánikroham... én is átéltem párszor senkinek se kívánom
2009. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a panikroham nem ilyen
2009. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez tényleg hiszti volt semmi más
2009. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!