Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valóság vagy álom?

Valóság vagy álom?

Figyelt kérdés
Több napja úgy érzem mint ha nem a valóságban lennék hanem mint ha álmodnék,megszokott környezet is idegenné válik. Mi lehet ez vagy mi okozza,elötte olyan tüneteim voltak mint a pánikbetegség mellkasfájdalom,szorongás,halálfélelem ez el múlt nagyjából de ez meg kijött. Mi lehet ez? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. nov. 28. 10:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt hogy,a szemem is olyan fura mintha nem látnék jól pedig nagyon is jól látok vele mert üzemorvosnál volt vizsgálat,csak olyan mint ha kivülről szemlélnék mindent mint ha én nem lennék ott.
2013. nov. 28. 10:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyszerűen fáradt vagy. Ez megmagyarázza az "ébren vagyok, de mégsem" érzést és a szemedet is, és a mellkasfájdalmad miatt jöhetett elő a halálfélelem és a szorongás. Ha engem kérdezel a mellkasoddal menj el orvoshoz, nehogy visszatérjen a fájdalom, és, hogy megnyugodj, hogy nincs semmi baj, vagy, ha van (nem hiszem), akk tudjátok kezelni. Ami pedig az álmaidat illeti, szerintem most úgy is itt a hétvége, feküdj le tízkor, és holnap lustálkodj 11-ig :)Jót fog tenni! :)
2013. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!