Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hivják azokat az embereke...

Hogy hivják azokat az embereket, akik betegesen imádják a vért és annak látványát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
vámpírxD
2009. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

csak azt szeretném mondani, hogyha valaki feltesz egy kérdést valamiről, nem biztos hogy róla van szó. irtam én valahol hogy betegesen szeretem a vért? ugye hogy nem. azt kérdeztem hogy hogy hivják azokat az embereket, akik szeretnek vért látni... lehet hogy a sulis dolgozatomba kell, vagy egyszerűen érdekel mert láttam valamit a tvben, v. mittomén :D

egyébként szart se ér az egész válaszotok, tisztelet a kivételnek. le is pontozom becsületesen akik nem a kérdésnek megfelelően válaszoltak.

2009. nov. 27. 13:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Te idefigyelj: A kérdésedbe benne volt a beteges!!! Emlékezzél már arra, amit írtál, ha meg nem emlékszel, akkor olvasd el. Érdekes volt a kommented. Azt mondod nem írtad, hogy beteges! Hát ott van a kérdésedben b..zd meg!!!! Tanulj meg írni és olvasni. A tényt meg ne tagadd le!
2009. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, valamit te értettél félre. Nem azt írta a kérdező, hogy a kérdésében nem szerepelt a beteges szó, hanem azt, hogy nem saját magáról van szó, nem ő az, aki betegesen szereti a vért.

Egyébként szerintem még mindig az én válaszom (az első volt) áll legközelebb a valósághoz. Hiszen mániásnak azt nevezik, aki betegesen, megszállottan vonzódik valamihez (pirománia, kleptománia, nimfománia stb.). És mivel létezik a hemofóbia szó, ami a vértől való beteges félelmet jelenti, a fóbia pedig a mánia ellentéte, így a hemomániának is léteznie kellene, legalábbis nyelvi szinten.

2009. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!