Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan csinaljak hogy el...

Hogyan csinaljak hogy el tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Alvaszavarban szenvedek es mar probaltam sok mindent de egyszeruen nem alszok el pedig faradtnak erzem magam.Az agyam folyton gondolkozik es nem tudok nem gondolni semmire.Mar probaltam koromlakkhigitot szagolgatni de az sem segitett.Az altatotol meg masnap semmire sem vagyok jo.Valami hatasos kene amitol igazan kipihenhetnem magamat es melyen aludnek.
2008. júl. 8. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Épp tegnap tettem fel ugyanezt a kérdést. Hasznos válaszok érkeztek rá, nézd meg:


[link]

2008. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

van egy növényi alapanyagú kapszula, aminek semmi káros mellékhatása nincs. Nervenpflege a neve. kapható a patikákban és a drogériákban is. nekem bevált, elalvás előtt 1-3 kapszulát be lehet venni, fél óra múlva már durmolsz is.

próbáld ki.

2008. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete én sem tudtam elaludni 02:00-nál. Állítsd be az ébresztőt, úgy 7:30-ra. Próbálj meg reggel kigurulni az ágyból, hogy ne ess kisértésbe arra, hogy visszaaludj. Tudom nem lesz kellems. Hidd el este örülhetsz, hogy alszol, és az órát állíthadod előrébb. Én ma 06:00-kor keltem(ébresztő nélkül), és 22:00 fogok fekszem. Ha ez sem segít vegyél elő egy vékony paplant. A melegben nehéz aludni. Remélem hasznosak voltak a tanácsaim.
2008. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyál meg lefekvés előtt egy nagy csésze orbáncfűteát.

Elkészítése:

Egy púpozott evőkanálnyi füvet szórj egy bögre aljára, aztán forrázd le, és letakarva 15-20 perc után azon melegen-langyosan, mindenféle ízesítés nélkül kortyolgasd el! A hatása FANTASZTIKUS! Nem csak könnyebben alszol el, de hihetetlenül meg is nyugtat... Pár száz forint, rengeteg tea készíthető belőle, csak fontos, hogy fémhez ne érjen, porcenálcsészében forrázd le, műanyag szűrőn keresztül! Nekem is mindig beválik! Szép álmokat! :-)

2008. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SirRasor ***** válasza:
100%

Nekem van speciálisan kezelt vizem, amivel 5 percen belül elalszol, ráadásul még olcsón is adom. De ha nem akarsz rá kiadni pénzt, akkor leírom hogy tudod te magadnak elkészíteni:


Fogsz egy 0,5 literes üres flakont, megtöltöd csapvízzel, majd fogsz egy darab papírt és ráírod, hogy "Mágikus víz, mely azonnali álmot hoz!" majd ragaszd rá a flakonra és várj fél napot, míg a betűk hatása átterjed a vízre.


..remélem kezded érteni a dolgot :D A lényeg, hogy ugyanígy vagyok én is, állandóan kattog az agyam valamin éjszaka és ez minimum 2 óra forgolódással jár. Hogy miért van ez? Azért, mert az agyad, az akaratod jobban uralja a tested az ösztöneidnél. El kéne lazulni, de gondolom az se megy, szóval akkor pont az agyadat lehetne felhasználni a probléma megoldásával, méghozzá a fenti palackos trükkel, bár az már csak 50%-ban működne, mert ugye rájöttél a turpisságra. (mondjuk egyes ezoterikus tanok szerint az ilyen palackra ragasztott szavak tényleg befolyásolják a víz molekuláit és például ha a "szeretet" vagy ilyesmi szavakat raksz rá, akkor sokkal több energia lesz a vízben, mint alapállapotban) Bocs a pici offért.

2008. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!