Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másokkal is fordult már elő...

Másokkal is fordult már elő ilyen agykontroll során?

Figyelt kérdés

Mikor lemegyek alfa szintre ( aki volt már ott az úgy is tudja milyen érzés, ezt nem lehet elmondani)akkor ugye furcsa bizsergetőszerű hullámok kezdenek az ember testén terjedni a fejétől indulva lefelé. Mikor a medencém körül ér merevedésem lesz mindig és utána nem tudok a relaxációra koncentrálni, mert elveszi a figyelmemet.

Mit tudnék csinálni ?


2009. nov. 13. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,úgyhogy nem volt ilyen,de szerintem nem vagy egészen lenn alfában.
2009. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor az nem alfa... ha valóban az lenne, akkor nem nagyon érdekelnének "külső" dolgok. Amúgy szerintem inkább aludj :D
2009. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen 1. hozzászoló írtam, hogy nem tudok teljesen lemenni alfába de már érzem a fél testemen. Köszönöm válaszodat.


Ez igen 2. kommentelő köszönöm az optimista válaszodat erre van szüksége az embernek "Amúgy szerintem inkább aludj :D

" Minek fogsz ilyenkor billentyűt.

2009. nov. 13. 23:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem normális választ kapok erre elveszed az ember kedvét az egésztől.
2009. nov. 13. 23:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy mész le? Milyen módszerrel?
2009. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogyan kell lemenni alfába?

Mit jelent az egyáltalán? Már sokszor hallottam ezt, de még senki nem magyarázta el úgy, hogy laikusként megértsem.

2009. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lefekvés előtt szoktam mindig.

Kényelmesen elhelyezkedem, ellazítom az izmokat, és úgy 30 tól számolok vissza olyan 2 mp enként miközben elképzelem a számot és közben közben a csukott szememmel enyhén felfelé nézek olyan 18-20 nál már érzem a szintet.

De pontosabban akkor következik merevedés amikor a szintet már G pont körül érzem.

2009. nov. 14. 11:14
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló neked nem fog sikerülni ha 30 tól számolsz vissza, kezdjed 100 tól és a számok vizualizására koncentrálj.

Viszont örülnék neki ha nem itt kérdeznéd meg, hogy kell alfába menni. Ezt a kérdést azért tettem fel hogy a problémámra választ kapjak !

2009. nov. 14. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Először verd ki azután menj le alfába. :D jobbat nem tudok, így hirtelen.
2009. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én nem számolva tanultam,hanem az oktatóm adott egy un.mantrát,és azt kell mondanom,nehéz lemenni teljesen,de ketten,vagy többen könnyebb.
2009. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!