Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agykontroll tapasztalatokkal...

Agykontroll tapasztalatokkal rendelkezel? Szuper! Megosztanád velem?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Kérem CSAK tapasztalt emberek válaszoljanak, mondják el tapasztalataikat. Köszönöm!!!


2011. ápr. 12. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pontosítok akkor:).

Kérlek írjátok le a TAPASZTALATAITOKAT!

Köszönöm!

2011. ápr. 12. 16:21
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Tapasztalat: Könyv alapján próbáltam húsz éve, és sz@rt se értem el vele.
2011. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Az agyunkban van egymilliárd neuron. Ezek csoportosan, vagy önállóan kapcsolódnak egymáshoz, és így más és más funkciókat tudnak ellátni, akár te magad nélkül is. Most akkor mit is szeretnél kontrollálni? Olyan terülj-terülj agyacskámra gondolsz, hogy ha akarom, akkor vidám vagyok, ha meg akarom, akkor matematikatudós? Szerintem ismerd meg kicsit az agyadat, a képességeidet, tedd helyre a problémáidat, és máris nagyot léptél előre. Aztán a neten, vagy egy könyvből olvasgass az agykontrollról. És ha valamit nem értesz, kérdezz. Azt mondják, aki tud kérdezni, az maga is meg tudja oldani a problémáit. Te viszont nem is tudsz kérdezni. Tudod, nekem kémiai peoblémáim vannak. Ha Te gyakorlott kémikus vagy, akkor légyszíves oszd meg velem a kémiát.

2011. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Te pedig értetlen vagy, kérlek ne haragudj, ez így van. Abban az esetben nincs így, ha rendelkezel AGYKONTROLLOS tapasztalatokkal. Rendelkezel velük?

Ne haragudj, de nem kell ahhoz kémikusnak lenni, hogy valaki megértse ezt a kérdést.:) Ugye érted mire célzok.:)


Különben 15 éves vagyok. Nincsenek problémáim. Csupán rengeteg a tananyag, és ez ha valóban olyan hatásos rengeteget segítene! És ige, tapasztalatokkal rendelkező emberek osztották meg velem az élményeiket.....ők végigcsinálták, megtanultál ezt, szinte minden sikerül nekik. Mivel nagyon kedves ismerőseimtől hallottam e szavakat hiszek nekik.:) És inkább nekik, mint Neked.:)

2011. ápr. 14. 20:35
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 17:55!


Valószínűleg kitartó voltál...:)

2011. ápr. 14. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg kitartó voltál"


Nyilván. Vu-vuföldön nem létezik olyan, hogy valami nettó marhaság.

2011. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az agykontroll áltudomány, kóklerség, nem működik.
2011. ápr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Rendelkezel tapasztalatokkal? Vagyis próbáltad már az agykontrollt? Ugyanis ilyen hozzászólókat....:)

2011. ápr. 16. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:

"És ige, tapasztalatokkal rendelkező emberek osztották meg velem az élményeiket.....ők végigcsinálták, megtanultál ezt, szinte minden sikerül nekik. Mivel nagyon kedves ismerőseimtől hallottam e szavakat hiszek nekik.:)"

Kedves 15 éves kérdező!

Ha egyszer ottvoltak, és azt mondták, meg sikeresek, és te megbízol bennük stb. Akkor miért ide jöttél? Kérdezd akiket emítettél. Vagy a nagy sikertől nem érnek rád?

2011. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!