Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha feszült,...

Mit csináljak, ha feszült, félős, idegeskedő, hadarós, feszengő, szorongó vagyok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos oroshoz kell menned,aki beutal a pszichiatriara,nekem is szorongas a bajom, es irtak gyogyszereket, amik segitenek a lekuzdeseben:most fogom kezdeni Venlafaxine75mg,es qurtiapine25mg,ezek szerintem neked is segitenenek,eddig mast szedtem de ereztem a jo hatasat,de egy pszichologus is segithet a dolgok helyrehozasaban!!...sok szerencset 21/L
2009. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, két dolgot tehetsz. Elfogadod magadat ilyennek, vagy változtatsz ezeken. Ha nem szeretnéd egyedül, pszichológus sokat tud segíteni.
2009. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Vagy elmész szakemberhez vagy segítsen. Vagy magadban eldöntöd mit szeretnél. Vázold fel mit szeretnél elérni. Ismerkedj, járj el otthonról. És csak zárójelben mondom...az alkohol feszültségoldó:P
2010. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!