Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citalopram-Teva 20 mg mellett...

Citalopram-Teva 20 mg mellett lehet szedni Scitec Nutrition C-500 mg-os c-vitamint?

Figyelt kérdés
Bevettem a Citalopram-Teva val Scitec Nutrition Mega daily one plus-t és rosszul voltam tőle. Lehet gond a c-vitaminnal is?

2013. okt. 13. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A citalopram, meg az összes SSRI CYP enzim gátló, tehát bármi mást szedsz mellé, annak a vérszintjét növelni fogja és akár rosszullétet is okozhat. Az a lényeg, hogy 3-4 óra teljen el legközelebb a két szer bevétele között, így elkerülheted a kellemetlen tüneteket. A C-vitaminnal önmagában nem lehet baj, még ezzel a gyógyszerrel együtt sem. Valószínűleg ennek a Mega daily one-nak egy másik összetevője nem fér meg a citaloprammal. -Egy gyógyszerész-
2013. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, én cipralexet szedek, mellette gyógyszertári omega 3-mat, magne b6-ot és D3 vitamint, a pszichiáter javaslatára, és semmi bajom tőle, mert ezekben nincsnek egyéb szerek.
2013. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mega daily one plus-ba ezek a vitaminok és ásványi anyagok vannak magas dózisban:

a-vitamin, b1-vitamin (tiamin), b2-vitamin (riboflavin), b3-vitamin (niacinamid), b5-vitamin (pantoténsav), b6-vitamin (piridoxin), b7-vitamin (biotin), b9-vitamin (folsav), b12-vitamin, c-vitamin, d-vitamin, e-vitamin, kálcium, magnézium, vas, cink, mangán, réz, jód, szelén, molibdén, rutin, heszperidin, inozit, kolin

Ezek közül szerintetek melyikkel lehetett a baj?

2013. okt. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!