Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skrizoféniás apukára bíznátok...

Skrizoféniás apukára bíznátok a 4,5 éves gyermeketeket?

Figyelt kérdés

szétmentünk mikor a kislányunk 1,5 éves volt.

láthatás szempontjából kérdezem.Köszönöm


2009. nov. 5. 10:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hűű, hát, ez nehéz helyzet..pedig jó lett volna, ha nem ellenségnek tekintene a lány.De ha ez esélytelen, akkor nem tudsz mit tenni, bíróság, családsegítő, hátha ott tudnak mondani valamit, vagy elküldeni valahová.Még a volt párod orvosa is jó lenne, ha tudnál vele beszélni.Ki kellene deríteni, hogy ki ő, hátha segítene.
2009. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
kicsi volt a lány és odadobta az ágyra a kicsit,mert azt mondta neki az a hang.és nem tudhatom mikor kattan be,mert nem ismeri be hogy beteg,és a gyógyszert is hanyagolja.
2009. nov. 5. 11:23
 13/21 anonim ***** válasza:
11:20: Csakhogy a kérdező azt írja, hogy nem szedi rendesen a gyógyszert! Így viszont bármi előfordulhat.
2009. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért ítélték úgy a láthatást ahogy, mert nem lehet felügyelt nélkül hagyni a gyerekkel. Vagyis kell valaki aki őt is felügyeli. ( Ismerős helyzet nálunk anyóst nem lehet egyedül hagyni a gyerekkel) Tehát ha a láthatás csak nagyszülőkkel értendő ragaszkodhatsz ehhez. A másik tudom nehéz, de amennyire lehet ismerd meg azt akivel együtt él és ha van ilyen ( nem tudom még soha nem váltam) lehetőség és hivatalosan együtt élnek vagy hasonló kérhetitek a bíróságtól, hogy ez a lány is felügyelhessen. Így nem gond ha a láthatás idejéből párnapot vele tölt.

De ez azon is múlik,hogy te mennyire bízol ő benne. Ha nem akkor ragaszkodj az eredeti felálláshoz.

2009. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek,egy 20 év körüli lányra nem fogom bizni a gyerekemet.

a végzésben az van CSAK nagyszülővel együtt van láthatás.

2009. nov. 5. 11:36
 16/21 anonim ***** válasza:
Cska és kizárólag akkor, ha egészséges, épelméjű felnőtt személy is jelen van a láthatáskor, az apuka mellett. lehet, hogy szemét vagyok, de nem hagynám vele kettesben a gyerekemet.
2009. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy a barátnő egy 20 éves fruska, na az nem tartozik bele nálam a felelős felnőtt kategóriába. Akkor a nagymama legyen jelen vagy a nagypapa!
2009. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

azt írtad 23!nem mindegy, hogy 20 vagy 23!!

22l :)

2009. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lány is tud vigyázni rá. Mármint a pasira.
2009. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy húszéves sem gyerek már. Hallottam fiatalabbakról, akik férjhez mentek és szültek és nem csak kisebbségiek.
2009. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!