Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skrizoféniás apukára bíznátok...

Skrizoféniás apukára bíznátok a 4,5 éves gyermeketeket?

Figyelt kérdés

szétmentünk mikor a kislányunk 1,5 éves volt.

láthatás szempontjából kérdezem.Köszönöm


2009. nov. 5. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyire súlyos a betegsége, rendszeres kezelés alatt áll-e, és használ-e a gyógyszer annyira, hogy hosszú ideje folyamatosan tünetmentes legyen.
2009. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

vele éltem 2,5 évig,néha szedi a gyógyszert néha nem.

és mikor együtt voltunk bármelyik percben bekettent.csak úgy.


Az a gondom a láthatás ugy van megszabva,csak a nagyszülőkkel együtt lehet a lányával.

de külön költözött egy lánnyal kb 23 évessel,apa 36 éves.és most volt ott a lányom az őszi szünetben,és itthon mondta hogy a régi házunkba volt 4 napig,nem a nagyszűlőkkel.

és a lány foglalkozott vele nem az apuka.

ilyenkor mit lrhrt tenni.

Amióta szétváltunk nem egy rendőrségi ügye volt-van.mert akik bántják őt tudatalatt azokban vagy a kocsijukban kárt tesz.FÉLTEM A LÁNYOM:

2009. nov. 5. 10:51
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a pszichiáterét/pszichológusát,mert gondolom van neki!És az is fontos mennyire tartja be a doki által előírtakat!De egyébként felügyelet nélkül semmiképp nem bíznám rá,még más gyerekét sem ,nem ám a sajátot!
2009. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
mit csináljak??
2009. nov. 5. 10:53
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem szedi rendesen a gyógyszert, azok alapján amit leírtál én nem hagynám kettesben a gyerekkel.
2009. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságon kérd a láthatás módosítását
2009. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy beszélned kellene a lánnyal, akivel él, mert mégis csak ő tudna neked felvilágosítást adni, hogy milyen a volt férjed.Mondd el, hogy a kislányod miatt aggódsz, és szeretnél vele erről beszélni.Szedd össze az erőt, és tedd félre az esetleges rossz érzéseidet, mert ő tudna most segíteni csak.A gyerek érdeke a legfontosabb, ha megnyered a lányt az érdekedben az jó.Keress rá iwiwen, vagy valahogy vedd fel vele a kapcsolatot, és hívd el valahová egy beszélgetésre.

Mondd meg neki, hogy téged a gyereked érdekel, és örülsz, hogy a volt férjed talált valakit maga mellé, és semmi kifogásod ellene, stb..Beszéljetek a gyerekről, és az apjáról, hogy ő mit gondol, hogyan látja a volt párodat, mit tapasztalt, elég megbízható-e, stb.Közelíts barátként, akkor segíteni fog :)

2009. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
És az sem mellékes a lánnyal kapcsolatban, hogy ő vigyázott rá 4 napig!Szóval csak bátran, egy próbát megér :)
2009. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nekem nincs semmi bajom ,hogy van valakije SŐT!

azóta én is férjhez mentem és van egy fiam is.

Csak az bánt,nem a lánynak adom a kislányomat,hanem az apának,nagyszőlöknek.

Sőt én most láttam elősször a lányt mikor visszahozták a kislányomat,de köszönni sem volt hajlandó.

A nagymama nagyon befojásolja a kislányt,azaz itt az is a baj,pénzzel akarják megvásárolni a kislány lelkát.

2009. nov. 5. 11:07
 10/21 anonim ***** válasza:
A skizofréniások nem nagyobb hányada veszélyes vagy erőszakos, mint az egészségeseké. Főleg hollywoodi eredetű mítosz, hogy félni kell a skizóktól. Arról nem is beszélve, hogy a gyógyszeres kezelés a skizofréniát az esetek 2/3-áben tünetmentessé teheti és a többi esetben is gyakran enyhíti. Egy tünetmentes skizofrén semmiben sem különbözik egy egészséges embertől.
2009. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!