Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég rosszul érzem magam. Mit...

Elég rosszul érzem magam. Mit tegyek? Help

Figyelt kérdés
Először is elég szorongós típus vagyok nagyon kevés önbizalommal..Elég gyakran van pánikrohamom és félek elmenni itthonról..Sok minden rátett erre sajnos..családi problémák csalódások mérhetetlenül sok idegesség stb..Egyszerűen félek idegen emberekkel találkozni idegen helyre menni mindig attól félek hogy elájulok rosszul leszek!Most jelenleg munkanélküli vagyok de Hála Istennek felhívtak és holnap kell menjek interjúra,de már most rosszul vagyok tőle.Pedig már nagyon szeretnék dolgozni és muszáj is de ha belegondolok,hogy el kell menjek itthonról rögtön kiráz a hideg..Főleg hogy eladói munkára jelentkeztem ami nekem nem kihívás mert már sok helyen dolgoztam de akkor még nem voltam ilyen pánikos..Szóval valaki tudna nekem segíteni??MIt csináljak??hogyan küzdjem le a félelmeimet??Valami hatásos módszer,ami tényleg beválik??Előre is nagyon köszönöm
2013. szept. 4. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :(
2013. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos :( neked is ilyen gondjaid vannak??
2013. szept. 4. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Keress fel egy orvost.

Ez a pánikroham csak kitalàlt modernkori hülyesèg.

Kapnàl kèt pofont oszt helyrejönnèl.

2013. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aha biztos ha te mondod..nem tudom ha neked lenne ilyen bajod mit csinálnál??ha félnél elmenni otthonról félnél az utcán stb...szánalom vagy!!!!
2013. szept. 4. 14:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki valami ötlet??? :S
2013. szept. 4. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

te vagy szánalom,hogy itt kérsz tanácsokat.

orvosi eset vagy.

menj el orvoshoz.

vagy vegyèk 2m kötelet.

2013. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
majd anyukádnak veszek meg neked!!!
2013. szept. 4. 17:16
 8/9 A kérdező kommentje:
gyere pofázz élőbe!!vagy mond meg hol laksz te ízetlen :@
2013. szept. 4. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:

ahhoz kèpest hogy pánikrohamod van meg mindenkitől fèlsz már majdnem ki akarsz hìni bunyòzni.


na látod ez volt a megoldás...ÈN...megjőtt az önbizalmad.

2013. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!