Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul érzem magam. Mit...

Rosszul érzem magam. Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Nincs kedvem kimenni az utcára, csúnyának érzem magam, a suliban sincsenek mostanában barátaim, úgy érzem csak túl kell élnem a hétköznapokat, utálok felkelni reggelente és tükörbe nézni. Semmihez sincs kedvem. Mit tegyek?
2012. nov. 13. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
szereted a kutyákat?
2012. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide??
2012. nov. 14. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
ha van kutyád kimehetsz vele sétálni.
2012. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem azért nincs kedved semmihez, mert nincsenek barátaid és nem beszélsz seenkivel.... Gondolom ahogy hazaesel a suliból, gépezel, vagy tv-zel. Szerintem járj el valamilyen szakkörre,amiben jó vagy esetlegn..vagy akárhova máshova ahol korodbeliek vesznek körül. Így találsz barátokat és kimozdulsz otthonról.

Na a másik, hogy csúnyának érzed magad.... Velem is volt már ilyen. Egy új frizura, ruha vagy bármi ami tetszik neked csodákat tehet a közérzeteddel.

Sok fiatal van így, hogy nem utál tükörbe nézni és kimozdulni.... Nem vagy tehát egyedül, szóval ne aggódj, nem lesz gond.

De ha nem csinálsz semmit és így megy tovább minden, akkor lehet hogy pszichológushoz kell fordulni.....Na azt azért ne várd meg!! ;)

2012. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok, bocs csak elírtam: sok fiatal van aki utál tükörbe nézni. :D
2012. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Egyébként járok táncolni már 4 éve onnan van egy legjobb barátnőm aki közel is lakik hozzánk, de ő az egyetlen igaz barátom. Táncon az a helyzet hogy ha nem úgy nézel ki, mint egy barbi akkor nem barátkozhatsz akárkivel. De azért szeretek odajárni mert találkozok a legjobb barátnőmmel, meg egyébként nem piszkálnak senkit ezek a "menő" lányok csak annyi hogy nem barátkoznak veled. A suliban meg azért nincsenek barátaim mert összesen 6-an vagyunk lányok, és van 2 lány aki túlságosan egymásra van kattanva ezért nem fogadnának be egy 3.-at és maradt 4 lány, ebből 2 egyeltalán nem szimpatikus és trljesen máshogy gondolkozunk. a másik kettő meg iszonyatosan bunkó és folyton egymást csesztetik. Szóval nem vagyok egy beszűkült kocka heti 3x edzésen vagyok +rajzszakköre is járok.
2012. nov. 14. 17:21
 7/8 anonim válasza:
Szia:) voltam hasonló helyzetben én is...De sikerült legyőzni.Én 14 éves vagyok,és egy nap összevesztem az összes barátnőmmel/barátnőmmel,akikkel általában lenni szoktam,tehát lemenni sem volt kivel.Szüleimmel is összevesztem,a rossz tanulmányi eredményeim miatt.Szakított velem a barátom,ugyan is terjesztettek 1-2 dolgot rólam neki,ezért lett vége.A facebookon rengeteg helybélit megismertem,és találkoztam velük,akikkel azóta is szoktam lenni.Őket nevezem remélem nagyon sokáig igazi barátoknak.Ők bármikor mellettem állnának,tanulni is tanulok,hogy a szüleim ne haragudjanak.Lehet,hogy vannak rossz napjaid,ez nem tartott nekem sem sokáig,lehet,remélem neked sem fog.Ismerj meg minél több embert,tegyél szert új barátokra,és már is nem érzed magad egyedül.lehet,hogy hirtelen összecsaptam feletted a hullámok,de túl kell élni.Mindenki át esik ezen.(: Sok Sikert!
2012. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) Utolsó: sokat segítettél, köszi!:) Egyébként most már csodálkozom hogy ezt a kérdést pár napja én írtam ki, mert most már sokkal jobban vagyok, csak az a gondom hogy naponta változik a kedvem valaki mond valami rosszat és én máris újra a padlón vagyok..:/
2012. nov. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!