Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék elmenni pszichol...

Hogyan tudnék elmenni pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Anyuval élek egyedül és nem élünk könnyedén. Bármi van, velem ordítozik, suli után sehová nem enged el, rám hagyja a házimunkát, ha van munkája akkor azért veszekszik ha nincs, akkor azért és mindenért én vagyok a hibás!

Már teljesen ki vagyok készülve, fél napokat sírok minden nap.

Szeretnék elmenni egy pszichológushoz, de a dokihoz sem mehetek el nélküle, nem enged el még a rendelőbe is bejön velem. A múltkor kérdezte az orvos hogy nincs-e valami lelki gondom, mert gyomromra kaptam gyógyszert ugyanis kikészült már teljesen. De ha azt mondom hogy van lelkibajom akkor megint napokig fog velem ordítani hogy milyen szemét vagyok, így hálálom meg hogy eltart?!?

Mit csináljak? :'(((

16/L


2013. szept. 3. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal minden iskolában van iskolapszichológus, akihez fordulhatsz. Tudnál vele beszèlni szünetben, vagy iskola után.
2013. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fúúú de rossz! Akkor kiabáljon, naés. Jogod van az orvoshoz egyedül bemenni, nehogy már még a dokihoz is ő kísérjen! Azt a mindenit!

Igen, a suliban talán van iskolapszichológus vagy valami lelkész.

2013. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!