Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szörnyen érzem magam 4....

Szörnyen érzem magam 4. hónapja, mitől?

Figyelt kérdés
Megőrülök! Feszült vagyok, pedig semmi olyan nem történik amitől az lehetnék. Valami szétszakítja a lelkem. Elfogytak az érzéseim. Sem fájdalmat sem boldogságot nem érzek. Közömbös, szürke vagyok. Mindig is egy életvidám, kedves bohókás lány voltam, de az utóbbi 1 évben nagyon sok mindenen mentem át... Bár most már helyrejöttek a dolgok, úgy érzem a lelkem ezzel meghalt. Kínzó így létezni. Érzelmek nélkül! Pedig ezelőtt nagyon érzelmes voltam! Imádtam a zenét is, de már az sem hoz ki belőlem semmiféle érzelmet! Nap mint nap ez megy, nem tudok magammal mit kezdeni, valami szaggat szét belülről. Valaki volt már hasonló helyzetbe? Fogalmam sincs mit csináljak.. Aki tud írjon tippeket. Kérem! (Sportot próbáltam)

2013. aug. 26. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem idegileg kimerülhettél.Vagy valamibe belefásulhattál.Ilyenkor jót tehet a "levegőváltozás".Ha van lehetőséged segíthetne, ha elutaznál valamennyi időre mondjuk rokonhoz, akik kedvelsz, vagy egyéb megnyugtató helyre.Vagy új társaságot keresel, pl klubot vagy ilyesmit.És pihenj is sokat,de lényeg, hogy ne figyelj annyira "befelé".Hagyd, hogy valami külső dolog magával ragadja a figyelmed.
2013. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egész nyáron pihentem. Egyedül voltam itthon, nyaraltam.. "Szórakoztam" . De semmi!
2013. aug. 26. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértelek, nekem is volt már ilyen érzésem...

Vannak barátaid? Nem hanyagolod el őket/ők téged? A társaság biztos, hogy jót tenne. Vagy kezdj el egy új hobbit, a lényeg, hogy rázd fel valahogy az életedet. Előbb-utóbb csak elmúlik a rossz érzés.

Ha ez sem segít, akkor pszichológus.

2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!