Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felfogják írni a ritalint?

Felfogják írni a ritalint?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly nyár elején megállapítottk, hogy figyelemzavaros vagyok, nagyon sz arul ment a suli... és ritalint akartak felírni. de mivel alig kaptunk időpontot az orvoshoz (2-3 havonta, mert nagyon televolt) átmentem egy másikhoz, aki nem írt fel gyógyszert, meg akkor épp szeptember volt és úgy látszott javulok a suliban, de egyre rosszabb lett évközben. aztán azt mondta nem menjek többet... és most nem járok senkihez. viszont egyre rosszabb és egyre zavarosabb, ami a fejemben van, tanulni egyáltalán nem tudok és most kezdem ugye pár nap mulva szeptemberben a sulit. és ez már beleszámít az érettségibe, meg a felvételi pontokba a harmadikas tananyag. egyébként nulladikas voltam, most kezdtem a tizenkettediket. viszont azt hallottam ritalint csak gyerekeknek írnak fel és én egy hónap mulva töltöm be a 18-at, szeptember végén... felfogják írni? mert muszáj lenne valamit, nem akarom, hogy emiatt ne legyen munkám meg stb
2013. aug. 26. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nehogy már látatlanba jobban tudjuk a dokijánál!

Menj el hozzá, mondd el ezeket, és közösen megegyeztek majd, hogy mi legyen. Ne görcsölj rá semmiképpen. A Te korodban már javulás várható amúgyis.

Tanulásban meg válassz olyasmit, amit viszonylag könnyebb teljesíteni, de azért még elég kihívást jelent. Az se jó ha agyon stresszeled magad.

Akár tablettával, akár nélküle, minden jót, és sok sikert kívánok Neked!

2013. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kérdezd meg itt: [link]


Állítólag foglalkoznak felnőttekkel. Mondjuk elég "vicces", hogy az ember egyik nap még gyerek másnap meg felnőtt...dehát ez van.

2013. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!