Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valóban valamilyen betegség...

Ez valóban valamilyen betegség jele lenne?

Figyelt kérdés
van egy lány barátom, és folyton azt hajtogatja hogy meg akar halni, meg bár meghalna, annyira sajnálom megszakad érte a szivem, és aggódom érte nagyon. meg mintha lenne valami baj a fejével is mert mondtam neki hogy a facebookon, ne beszéljen olyan mocskos dolgokat a fiukkal, mégha nem is közelbe valósiak, vagy ő azt csak szivatásnak szánja, elmondtam 2 szer is de hiába volt, de most nagyon megfogadta hogy nem lesz többé, ebbe csak az a pláne, hogy olyan érződik mint akinek berögződött volna ez a fejébe :( vagy ha egy fiu elhívná, ő kb. csak meghuzná a vállát és jó menne, szerintem talán így. de ne higyjétek k.urvának, csak nem tudom valami baj van nála. mit tehetnék, meg orvoshoz hova vigyem, légyszi értelmes választ adjatok köszi
2013. aug. 24. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátként nem sokat tehetsz, erőszakkal nem viheted el sehova sem. Nem igazán derült ki az írásodból, hogy mi a baj vele. Öngyilkossági gondolatok depresszióra utalnak, viselkedési zavaroknak meg rengeteg oka lehet, és azok sem mind igényelenek orvosi kezelést.
2013. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írtál életkort, kamasz lányról vagy felnőtt nőről van szó? Talán csak történt vele valami rossz dolog, vagy egyszerűen úgy érzi nem törődnek vele és így próbálja felhívni magára a figyelmet. Ha orvos, akkor maximum pszichológushoz tudod vinni.
2013. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm am igen 16 éves még, s történtek vele rossz dolgok :(
2013. aug. 24. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves még gyerek, csak a szülei engedélyével lehet bármit is tenni. De a kamaszok elég labilisak tudnak lenni, összevisza beszélnek, hülyeségeket csinálnak, ez még nem kóros önmagában. Azért figyelj oda rá, kerülje a drogokat, piát, és a rossz társaságot!
2013. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!