Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexuális élet megkezdése...

Szexuális élet megkezdése után jelentkező gyakori felfázásos tünetek? Kicsit szilárdabb állagú fehérfolyás? Valóban betegség jelei?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 hónapja élek nemi életet. Szex utáni napon általában felfázásszerű tüneteim vannak, ami elég kellemetlen. Ma azt vettem észre, hogy mintha a fehérfolyásom állaga nem olyan mint eddig, picit szilárdabbnak tűnik. Napokon belül fog megjönni a menstruációm. A folyás változására lehet ez talán egy magyarázat. Az előző előtt is hasonló volt, majd miután vége lett a mensinek, a dolog megszűnt és a szokásos volt minden. Azon gondolkodok, hogy holnap ellátogatok a nőgyógyászatra, hogy kivizsgáltassam magam, de előtte szeretnék itt is véleményt kérni.
2013. jan. 14. 17:47
 1/5 A kérdező kommentje:
ez lemaradt: 19 éves lány vagyok
2013. jan. 14. 17:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Védekeztetek valahogy? Nem lehet, hogy valami fertőzés az oka?
2013. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze, óvszert használtunk
2013. jan. 14. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan nem mai kérdés, de hátha segítek. Szex során kis sérülések keletkeznek a hüvelyben és a környékén, ott megtelepednek a baktériumok és könnyen bejutnak a húgycsövön keresztül a húgyhólyagba. Az itt kialakuló hólyaggyulladás okozza a panaszokat. Viszont ha elmész pisilni az aktus után, azzal átöblíted a rendszert és kimosod a kórokozókat.
2013. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. :) Azóta már minden okés. Kaptam orvosságot és rendbe jöttem. Sajnos azóta vagy 2x visszatért , majd újabb orvos és gyógyulás. Most már kb fél éve nincs panaszom.
2013. dec. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!