Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rágom a körmöm, és elég...

Rágom a körmöm, és elég igénytelennek néz ki, tudom, hogy valami lelki eredete van, de nem tudnátok, valami krémet vagy ilyesmit ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 12:23
 1/8 anonim válasza:
Hát lehet valami pótcselekvés is, idegesség, vagy csak egyszerűen rászoktál, és nem tudod abbahagyni. A drogériákban lehet kapni olyan keserű-kellemetlen ízű köröm kenőcsöt, ami direkt erre van. Próbáld ki.
2009. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni körömrágás elleni körömlakkot. Szerintem minden drogériában van, és úgy tudom ez a neve is, így van ráírva a lakkra, hogy körömrágás ellen. Nagyon rossz, keserű íze van, ha valaki megpróbálja lerágni.
2009. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemkell mindent a lelkedre fogni. ezcsak egy rossz szokás. önuralommal véget vethetsz neki. énis így szoktam le róla, azóta szép hosszú körmeim vannak.
2009. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én amióta az eszemet tudom,azóta rágom,nekem az ilyen körömlakkok nem jöttek be,csakis a műköröm. Azt valahogy nem rágom. Na persze bele szokott tévedni a kezem a számba,de igy ne rágom. Alatta igy megnö az igazi,és akkor már azt se rágom,egy darbig... =) Aztán ujra mehetek a körmöshöz! Ez van,nemtudok véglegesen leszokni! Próbáld ki,lehet neked sikerül végleg!
2009. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én attól lerágtam, akármilyen íze van XD


Én úgy szoktam le, hogy tettek fel műkörmöt, nagyon megtetszett, és onnantól elhatároztam, hogy nem rágom, mert iszonyat csúnya volt :S


Aztán kifestettem szépen mikor pici volt, és nem akartam lerágni..:D



De persze ha fiú vagy, akkor mindig nyulj bele sárba, vagy legyen piszkos a kezed, hogy ne legyen gusztusod belenyulni a szádba :D


Ezt sajnos nehéz abbahagyni :S

2009. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A keserű lötty csak addig jó, amíg fel van kenve. Amint elhagyod újra kezded/folytatod.

Én még a műkörmöt is folyamatosan piszkáltam, bár én nem is a körmömet rágom, hanem a bőrömet. Ha nem rágom, akkor piszkálom, levágom stb. Folyton a kezemmel foglalkozok. Csodaszerekkel nem fogod tudni elmulasztani, csak önuralommal.

2009. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként én se kifejezetten a körmömet inkább a bört rágom én is!műköröm nem megengedett a munkahelyemen,más tipp?
2009. okt. 27. 12:58
 8/8 anonim válasza:
Esetleg cigizel is?Képzeld én már többször leszoktam a cigiről és olyankor a körömrágás is elmaradt.Pedig amióta az eszemet tudom rágom de nagyon durván tövig.
2009. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!