Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítene valaki? Nem tudom...

Segítene valaki? Nem tudom ilyenkor mit kell tennem?!

Figyelt kérdés

Amit most ide írok az mind komoly!Nem kamu,mert láttam,hogy sokan azt hiszik,hogy kamu amit ide írnak néhányan,de nekem tényleg segítségre van szükségem!

Szóval 14 éves vagyok,lány.Pánikbeteg vagyok,de nem tudom mit tegyek,nem merek kimozdulni a lakásból.Félek,hogy valami baj lesz.Nem merek enni,mert félek,hogy megfulladok,beszélni se merek,mert félek,hogy hülyeséget fogok beszélni,illetve a pszichológusomnak nem merem ezeket elmondani.Az a helyzet,hogy családi gondjaim vannak.Írtam már ide,de nem ebbe a témába,Akkor nem kaptam normális válaszokat.Szeretném kérni a segítségeteket,nagyon félek a jövőtől,a jelentől/mindentől.

Ha tudnátok segíteni,lelket önteni belém akkor írnátok nekem?ez az egyetlen dolog ahol merek kommunikálni emberekkel.

Kérlek segítsetek!


2013. júl. 8. 17:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Intelligens lany vagy! A mondataidbol a szohasznalatodbol azonnal latszik! Javaslom hogy menj el es beszelj egy phsziho dokival o segiteni fog! Nagy baj nincs veled! Onbizalomhianyod van! Ezen lehet segiteni! Nagyon komol panikbezegseggel kuzdottem majdnem ket evig! Kellett hozza nyugtato hogy kigyogyuljak de elsosorban sajat magam gyogyitottam meg! Osse kell szedned magad! Kepes vagy ra! Minden jot!
2013. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek:A pszichológusom azt mondja,hogy nagyon gyenge vagyok.Én ezt nem tudom,mert nem tudom mit jelent számára a gyengeség.Nekem azt jelenti,hogy valaki nagyon hamar rosszul lesz(pl.:ha meleg van,nem iszik sokat) és elájul.de én nem érzem magamat gyengének azért,mert sírok.Van amikor már a szemem tűz vörös a sírástól.De utána semmi bajom,max egy pánikroham.


Mai nap megpróbálkoztam azzal,hogy eszek egy falatot és iszok egy korty vizet.Sikerült!Utána nem történt semmi,rá 20 percre megint fájt a fejem,homályosan láttam.De most már kezdek próbálkozni.Köszönöm,hogy beszélhettem Önökkel!Köszönöm a segítséget!

2013. júl. 9. 12:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon megköszönsz minden választ, ebből az jön le, hogy hálás vagy a legkisebb figyelemért is, ez meg tényleg önbizalomhiányra utal. Hülye kérdés, de egy háziállatot nem tudnál beszerezni? Mondjuk egy cicát, tudnál róla gondoskodni, játszani vele és nem magadra figyelnél ennyit, szeretetet is kapnál cserébe, szerintem nagyon jót tenne neked, lenne valaki, akiért te tartozol felelősséggel, ettől többnek is éreznéd magad.
2013. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos kicsi a lakásunk így nem tudnánk megfelelő helyet adni neki.Volt bár egy kis cicám,de ő meghalt.
2013. júl. 9. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!