Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg lehet az Anyám?

Beteg lehet az Anyám?

Figyelt kérdés
Állandóan azt képzeli, hogy lopnak tőle. Egy pár éve már ez így megy viszont mostanában már kezd eldurvulni és aggódom. Többször meggyanusított engem is, hogy lopok tőle. A legjobb barátnőjét is és nagyon sok mindenki mást is. Szinte mindig kiderült, hogy nem és akkor sem kér elnézést, úgy csinál, mintha nem történt volna semmi. Én üldözési mániára gondolok. Ez lehet az? Vagy mi lehet ez? Tényleg aggódom. Mit csináljak?
2013. júl. 1. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Paranoia. Igen.


Kérdezz meg egy szakembert mit lehet ezzel kezdeni..

2013. júl. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xeniah ***** válasza:

Mennyi idős?

Nekünk volt két idősebb hölgy (testvérpár) ismerősünk, akik együtt laktak, és hasonló gondjuk volt. Mivel a dolgaik valójában nem tűntek el, ezért egy idő után azt mondták, hogy nem simán ellopják azokat, hanem bejár valaki a lakásba, és kicseréli (mert a lopás túl feltűnő lenne). Aztán öregotthonba kerültek, és ott sem lett jobb a helyzet. Ott már, ha repülő hangját hallották, arról is azt feltételezték, hogy őket figyeli meg. Náluk szerintem a korral járt.

2013. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!